Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

stonefang tunnel ağlattı resmen. standart yaratıkların xp kötü, iyi xp verenler içinde magic dmg lazım (enchant weapon mı alsam napsam). düşülcek çok da fazla chasm var. başka bi mape mi geçsem napsam. flamelurkerı bulamadım bile asdf

allahtan dehşet upgrade malzemesi çıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

oyundan en fazla zevki o keşfetme aşamasında yaşıyorsun o yüzden ilk karakterle tadını çıkartmaya çalışıyorum. şu anda daha önce öldüğüm hiçbir yerde tekrar ölmem burnumu karıştırmak için L1 den parmağımı çekmediğim sürece

bide reroll yaparsam kesinlikle ranged veya caster yaparım. melee oyunun zevkinide zorluğunuda beşe katlıyor ahah
Sosyal ağlarda paylaş

anam flamelurker ı öğrenmeye çalışırken üstümde healing item kalmadı asdfasd

neyse dragon longsword +4 yaptım bildiğin rape iki vuruşta kırmızı gözlü knightları kesiyorum çok tatlı healing item farm yapılıyor ahah

neyse biraz daha farmlıyım çıkıcam flamelurkerın karşısına gene
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

anam flamelurker ı öğrenmeye çalışırken üstümde healing item kalmadı asdfasd

neyse dragon longsword +4 yaptım bildiğin rape iki vuruşta kırmızı gözlü knightları kesiyorum çok tatlı healing item farm yapılıyor ahah

neyse biraz daha farmlıyım çıkıcam flamelurkerın karşısına gene

ben flamelurkeri oldurmeden once uzerimdeki tum itemleri cikardim sadece kalkanla girdim bosun yanina sadece uzaktan soul arrow ata ata oldurdum yoksa cok fena acitiyo namussuz.
Sosyal ağlarda paylaş

flamelurkerı kestim bi güzel. bütün olay stamina da bitiyor. etrafta koşup kaçılcak yer çok. bastım stone of ephemeral eyesı. body forma geçince çıkardım o soul form hpsinin arttıran yüzüğü taktım flame resist + equip burdenı arttıranı

bol bol blok, takla, hp azalınca koşturup ot yeme ve arada yakalıyabildiğim her anda ufakufak vurarak kestim

dragon god kestim sonra oneshot. pure white tendecy oldu gittim dragon bone smasherı da aldım mis gibi

Phalanx, Tower Knight, Armor Spider, Flame Lurker, Dragon God kesmede yardım istiyen herkese gelirim. soul level 30+ olmanız lazım ama >:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...