Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 3 mü half life 2 mi????

n0body

Öne çıkan mesajlar

said:
The_Delucian, 13 Temmuz 2004 00:11 tarihinde demiş ki:
doom 3 bencede daha ıyı bır gırıs yapacak ama 2-3 ayda olayı tamamen bıtecek kı multı layı 4 kısılık coop larla sınırlı olacak (oyle hatırlıyorum yanılıyor olabılırım) ,ama HL 2 ???

hl2 de multiplayer yok[signature][hline]Could you ever kill the pain in my heart?
Even though they say angels don't kill...
Sosyal ağlarda paylaş

ilk başta çpiyasaya çıkarak hl2 versiyonunda multiplayer olmayacak. Orası doğru ama daha sonra ayrı bir versiyon çıkartıp (aç gözlü yapmıcılar işte) aynı oyunu multiplayer olarak satacaklar (cs2 tf2 felan)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

fx te kesin çalışırlar (ulan daha 1 yıl olmadı alalı çalışsınlar bi zahmet)
zaten hl2 geforce2lerde de çalışacak şekilde yapıldı. (gf2de dos oyunu gibi olur grafikleri gerçi)[signature][hline]Could you ever kill the pain in my heart?
Even though they say angels don't kill...
Sosyal ağlarda paylaş

alpha'lar sorunsuz olsa zaten beta ve final sürümleri diye bişi olmazdı, alpha sürümünün manası nedir bir fikriniz vardır sanırım.. :)

9800 pro'da canavar gibi çalıştıracağım inşallah, bir yıl daha ertelerlerse fena patlarım.. 8-)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

doom 3ü, ben eski dandik sis 315e kartımla çalıştırıyordum akıcı şekilde (çizgi film gibi oluyordu ama çalışıyordu)
geforce 4 ti 4800se alınca denedim tekrar, gene kusursuz çalıştı, hatta 4xAA felan da dahil.
prealpha desek, poligonları 2 katına çıkarsalar desek, biraz kasar diyebiliriz.
prealpha desek, full versiyon daha stabil olur desek, performansımız artar..

yani geforce 3-4 çalıştırır ve güzelce oynanır sanırım..[signature][hline]pc and comic geek
Sosyal ağlarda paylaş

blackice mutlaka oynarsın da herşeyi kökleyemezsin tabii. 100 fps alamadığı için yeni oyun oynamayan quake3'cüler tanıdığım için "bende geforce zilyon var, oynayamam herhalde" diyenleri görünce "mı acabaaa" diyorum içimden.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

grafik d3
hikaye hl2
ortam/atmosfer hl2
korku d3
gameplay hl2

overall hl2
(gelmiş geçmiş tüm oyunlardaki en gerçekçi karakterler, hareketler ve ilk defa yapılan interactive environment'ın üzerine tanımam.)[signature][hline] - why are you wearing the stupid bunny suit?
- why are you wearing the stupid man suit?
Sosyal ağlarda paylaş

s4ll4yIN DoMmu, Uo RuLl4z!!

lol

kesinlikle hl2. o zamanlar çıkan başka hangi oyunda AI yanına el bombası atılınca kaçmayı akıl ediyordu mesela?

umuyorum ki hl2 de hl1 gibi birçok yenilik getirir, ve biz de salyalarımız akarak oynarız :)

doom3 de iyi hoş ama "zuzaylılar daldı imdak" hikayesi artık çekici gelmiyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

doom serisinin olayi odur zaten ama adamlarin bunu isleme sekli zaten oyunlari efsane yapti . surekli gerginlik tedirginlik tirsma yasatabiliyor insanlara .

hl de daha once hic bir fps de olmadigi kadar bir fps de insani zekasini yormaya yonlendiren bir oyundu o acidan cok guzeldi . bulundugun bolgedeki butun yaratiklari oldurdukten sonra sap gibi kaliyordun pek cok yerde . yerde su var suda elektrik var ee nasi gececem karsiya vs gibi pek cok farkli bulmaca tarzi konular vardi . buda gercekciligi arttiriyordu . ikiside bence degisik isliyorlar olaylari ikisi de yaptiklari iste cok basarili . ciksinlar ikisini de oynicam. ehe[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...