Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 3 Goes Gold!

Sam

Öne çıkan mesajlar

9 yıllık bekleyişin son durağı..

id CEO Todd Hollenshead confirms last week's rumors that the long-awaited shooter sequel will arrive in stores the first week of August.

bütün insanlığa ve cehenneme hayırlı olsun.. 8-)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu günleri de mi görecektik... Oyunu görmeden hala inanmam ama. Gene de gözlerim yaşardı :-P
Bu da demek oluyor ki HL2 de bugün yarın "goes gold" olur.
Belki bir gün torunlarımız da aynı şeyleri dükenukem foreer için söyleyecekler...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım Pc Gamer'ın bir incelemesi çıkcak gelecek sayıda ve %94 vermişler. kaynak: evilavatar[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Duke Nukem? Forever? Ehuhehehahaha. Adamlar adında söylemişler. Forever bekleyecez. Ben 99 dergisi almıştım. Ünlü bir yabancı oyun dergisiydi (ki şu anda adını kesinlikle hatırlamıyorum) Duke Nukem 99 yazı hazır diyordu. Half Life'a rakip mi diyordu. Ehuahahaha. Half Life 3ê rakip olacak bu oyun. bekleyin siz bekleyin :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

doom3center tarafından yayınlanan requıred/recomended list ...

- 2GHz CPU or equiv Athlon
- 512MB of RAM
- Radeon 9800/GeForce FX 5600 and up
- 5 channel sound card with speakers (Sound Blaster Audigy 2)

The following graphics cards are all supported by Doom 3: GeForce 3/4/4MX/FX/6800 + ATI Radeon 8500/9000/9200/9500/9600/9700/9800/x800[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

ee diyorduk zaten 3 ağustosta çıkacak diye :D

bi 9800xt+p4 2.8 bana da alsak aslında fena olmazdı :D ama zor gibi
keşke gta'daki gibi bir kişiyi bir yerden bir yere götürünce 500 dolar verecek bir olay olsa.. :)[signature][hline]pc and comic geek

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 15 Temmuz 2004 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

alip oynamayacagim,sirf bu oyun icin gidip para vermeyecegim donanim ureticilerine,gidip ba$ka oyun icin verecegim o parayi
ya$asin anti-idsoftareizm[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leathas, 15 Temmuz 2004 00:54 tarihinde demiş ki:
alip oynamayacagim,sirf bu oyun icin gidip para vermeyecegim donanim ureticilerine,gidip ba$ka oyun icin verecegim o parayi
ya$asin anti-idsoftareizm

Başka bir oyun için makina alıp bu oyunu oynayacaksın ama dimi sen :) Valla ben makineyi yeni aldım. Zaten bu oyunda pek ilgimi çekmedi. Half Life 2 bekliyorum. Ama gene de nasılas bizim internet kafeye getirirler takılırız orada :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

İyi kaldırıyor ama kaç fps ile oynucaz :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...