Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lockerz™

throine

Öne çıkan mesajlar

davet gonderiyosun, kabul ederse arkadasın puan kazanıyosun. daily'leri cevaplayarak 2 puan kazanıyosun. hergun login olarak 2 puan kazanıyosun. eger 20 kisi davet etmissen o andan sonraki her yaptıgın olayla 4 puan kazanıyosun. sonra ayda yılda bir stoklara ürün giriliyo, eger cok sanslıysan o günü kacırmıyosun. eger daha da sanslıysan satın almak istedigin ürünü secip adresini yazmaya baslıyosun. eger hayvanogluhayvan degilsen sen daha sayfayı acana kadar birileri stogu tuketiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

davet gonderiyosun, kabul ederse arkadasın puan kazanıyosun. daily'leri cevaplayarak 2 puan kazanıyosun. hergun login olarak 2 puan kazanıyosun. eger 20 kisi davet etmissen o andan sonraki her yaptıgın olayla 4 puan kazanıyosun. sonra ayda yılda bir stoklara ürün giriliyo, eger cok sanslıysan o günü kacırmıyosun. eger daha da sanslıysan satın almak istedigin ürünü secip adresini yazmaya baslıyosun. eger hayvanogluhayvan degilsen sen daha sayfayı acana kadar birileri stogu tuketiyor.

aynen böyle. umutsuz umutsuz çırpınıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kane&Lynch said:

360ptz vardı
ipod touch 8gb (325ptz) almak istiyodum, adres formunu doldururken stocklar bitti saçmaydı kısaca max 2tane koysan bu kadar hızlı biter sadece..

25$ paypal (300ptz) yaklaşık 15dk kadar açık durdu,
psp (200ptz) deneyemedim bile , stockların açılmasıyla siteye girmem arasında max 2sn vardı(firefox addon sayesinde), ilk refreshte resimler fln yüklendi bi daha refresh attıgımda psp stockları bitmişti bile..

bu ayki redeem tamamen saçmalık oldu kısaca, bişeler alan 2 3 biliyorum o kadar(paypal dışında)..

edit:bilgi ekleme

üzgünüm abi bana baya kolpa geldi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...