Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sadece boğaz ağrısı.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

ya hiç böle bişi başıma gelmemişti. pazartesi günü bir boğaz ağrısı başladı bende.

o günden beri sadece boğazım ağrıyor. onun dışında bişey yok.
hayatım durdu resmen aman hasta olucam kesin boğazım ağrıo diye hiçbişey yapamıyorum. azalma artma da oluo boğazda. bi gün çok ağrıo bi gün az ağrıo gibi. bi garip.

gittim vicks first defence aldım
tylolhot falan aldım. içiyorum. uyutuyo falan. mal gibi oldum.
bişey içemiyorum soğuk diye falan. ama zerre halsizlik, ateş falan hiçbişi yok. sadece boğaz ağrısı.

böyle bişi hiç olmadı daha önce. nedir bu yahu.

bir de nedense sabahın köründe uyanıyorum kendi kendime şuanki gibi. bakalım şimdi tekrar uyucam belki kalktığımda çok pis hasta olmuş olurum.

olacaksam olayım da 1-2 gün yatayım geçsin lan. bu ne böyle resmen psikolojik savaş veriyorum hastalıkla kaç gündür.
Sosyal ağlarda paylaş

benim de işte bu güne kadar hep böyle olmuştu. boğaz ağrır ilk gün öbür gün yatağa düşerim. işte pazartesiden beri yatağa düşmeyi bekliyorum düşmek bilmedim bi türlü.
yarın gidicem doktora.

belki de grip falan değilim de
boğaz iltahaplanması falan oldu. sağ tarafı ağrıo böyle. ilaçla falan geçer artık o da.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da olmuştu aynısı, 1 hafta sadece boğazım ağrıdı, eşiğinden döndüm hastalığın sürekli. Sonunda baktım iyileşemiyorum, duştan çıktım kendimi sokağa attım, bi güzel nezle oldum, 2 gün yattım. Ne boğaz ağrısı kaldı ne bişey. Kökten çözüm.

Ama mono falansa, allah sabır versin yani, 1 sene emekli gibi yaşatıyor o hastalık.
Sosyal ağlarda paylaş

doktora gidicem yaw
şöle iltahab falan olsun antibiyotik versin geçsin valla tek derdim bu. mono falan diyince ürperiyorum yaw.

ama diilimdir mono heralde ya.
halsizlik falan yok mesela
spora gittim bugun. sonra lenf bezleri şişio onda davul gibi falan. ne bilim onlar olmadan da olabilir belki belli mi olur. korktum işte:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...