Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blade and Soul

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Seperate said:

Taşınma, internet nakil vs derken yetişemedim release'e, bir bakmayı düşünüyordum, şimdi de kotayı üzmemek adına mmorpg pve kısmı baymış birini pvpsi ne kadar oynatır ?

competitive/ranked pvp si var 1v1 arenada. 2v2 ve 3v3 tag team arena savaşları var party ile falan giriyosun arkadaşlarla girince iyi baya. open world pvp var falan iyi bence hocam baya combat iyi olunca pvp sarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arena zaten max levela gelip bütün skilleri açtıktan sonra equalized pvp. 1v1 ya da 3v3 tag pvp yapıp, pve'e bulaşmadan keyif alarak oynayabilirsin. şimdi son patch pvp kazanabileceğin yeni tokenler geldi, bunlarla crafting materyalleri falan alınabiliyor, yani sadece pvp oynayarak gold da yapabileceksin.

alt kasarken kore voicepack'ine geçtim değişiklik olsun diye, o da fena değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

yok bence dövüş kısmı bayağı başarılı tek tuş kullanmak gerekmiyor, çeşitli kombolar yapıp daha zevkli hale getirebiliyorsun. Mesela force master da adamı force grip ile turup , yere ateş atıp , adamı kızartıp sonrada force push gibi bir skille atabiliyorsun :p

bazı classlar mobu alıp havada taklalar atıyor, görüntü olarak izlemesi zevkli yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

summoner bufflarıyla balance'ın içine iyice etti son patch. blade master baya patates oldu. top 100'ün yarısı summoner falan şuanda. kore'deki level 50'e göre yapılmış latest patch'i getirip, 45'te kısıtlarsan böyle olur işte.

birde çok salakça bişi var şuan. time out olunca summoner'ın pet'inin sana verdiği damage sayılıyor, senin pet'e verdiğin damage sayılmıyor. o yüzden puanla kazanıyorlar direk
Sosyal ağlarda paylaş

Mainim summoner olan biri olarak summoner OP şu anda katılıyorum da, pet e vurduğun damage nin sayılmaması salakça değil, olması gerektiği gibi.

Pet summonerın parçası sonuçta, summoner skilleri 1-2-3-4-F-Rmb-Lmb , pet skilleri Z-X-C-V-Tab-Q-E de. Pet kendi kendine pek birşey yapmıyor yani, petin damagesinin sayılması normal değil mi bu durumda ?. Pete vurulan damage sayılsa bu sefer de aoe leyip rahatça oyunu time outa bırakabilecek classlar avantajda oluyor (assasin BM vs)

Ne kadar şu anda OP olsada nerf gelmeyecek muhtemelen NA/EU versiyonuna özel olarak. Keşke Ncsoft hızlıca her ay contentleri atsada 3-4 ayda 50 ye geçsek :I
Sosyal ağlarda paylaş

sürekli windstrike kullan bu arada fakirim diye kullanmamazlık etme. scenery'i görelim diye endgame'e kadar fakir tutmuşlar. AH'da jadestone-yehara return charmlar var 2-5 copper'a onları alıp kullan.

zaten side questleri skip'e bas modunda geçin. ama cutsceneler güzel, hikayeyi anlamak isterseniz story questini okuyun derim.

onun dışında alt kasarken para olduğu için tüm hongmoon gear'ı max upgrade yapıp, leveling'i çok daha hızlı geçebiliyorsun, mobları 2-3 sn'de keserek. windrest'te başlayanlara para veriyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

student premium paketi tırt bence 1 aylık premium almak daha iyi. ilk hafta oynar mıyım bilemediğimden, serverlara sırasız girmek için aldım bende, gözlük de çirkin bişi baya. ama sonra wardrobe'ta 50 tane kozmetik item olunca premium almak mecbur oldu yoksa koyacak yer yok, banka ve inventory çok kısıtlı. wardrobe dışında premiumun getirisi yok gibi bişi yani. insanlar premium niye bu kadar dandik diye şikayetçi. yani kozmetik itemlar birikmeden önce premium almaya gerek bile yok bence.

premium ucuz almak için gold sitelerinde var ama nasıl temin ettikleri muallak. çalıntı kredi kartlarıyla ya da chargeback yapark falan alıyor olabilirler.

http://www.thepowerlevel.com/blade-and-soul/hot--items/225-8-5.html

malı teslim etseler bile sonra account patlayabilir. bence o riske değmez. 10-15 gün sonra oyun için gold ile birisine aldırabilecek duruma geliyorsun zaten.

abi birde hergün serverlar patlamak zorunda mı ya. gene gitmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...