Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

pazartesi'nden itibaren bazı spotçular satmaya başlayacakmış, birçok yerde reklamlarını yapmaya başlamışlar hehe

finallerimi vereyim de haziran'ın 2. haftasında falan oynamaya başlarım bende, bu kadar çok beklediğim bir oyunun bu kadar kötü bir dönemde piyasaya çıkıyor olması üzücü :(
Sosyal ağlarda paylaş

inanilmaz guzel bir paket, eger oyunun pakedise. collector's editiondur herhalde. valla oyun ciktigi hafta limited edition normal edition collector's edition ne bulursam alicam, bu oyunu 1 yildan uzun suredir bekliyorum. acaip bir western faniyim ve boyle bir oyunun gelmesini bekliyordum yillardir. 1 yil once de bu oyunu duydum, o gunden beri bekliyorum. 1 hafta kalmis, nasil bekliycem bakalim 1 hafta daha oynamak icin. umarim guzel olucak oyun ama bir iki video seyrettim, kotu olma ihtimali cok cok az.
Sosyal ağlarda paylaş

yanardağ halen arada ufak ufak atıyormuş kül ama hava trafiğini etkileyecek, erteleyecek bir olay yok sanırım. Haberlere vs. çıkmadı. Bana arkadaş dedi alacaktım bu hafta kül yüzünden ertelendi vs. demişler ona

belki getiremediler küle bahane attılar bilinmez :) Ben Limited'i vermiştim valla beklerim gelsin. Zaten finaller var hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...