Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yetenek Sizsiniz Yarışması Bilal Goregen

cado

Öne çıkan mesajlar

Türkiye'deki başarılı televizyon şovlarının olayı insanları eğlendirmek için insan harcamak. Her platformda ayıplanan, genel ahlak kurallarının en büyük destekçisi ayağına yatıp ayıpladığımız "Başkalarının kötü durumuna gülen adam"dan zerre farkı yok aslında çoğumuzun.

Bunun en basit, en güncel örneği Ajdar'dır. Adam normal değil, belli ki çok ağır psikolojik problemleri var ama bugün bile bir videosu koyulduğunda izleyip "PUAAA MALA BAK!" deyip eğleniyoruz.

Ercik denilen adam Paticik Radyosu'nda programa bağlandığında full çekti radyo, insanlar dinleyip dalga geçmek istediklerinden dolayı. Duruyordur konusu bir yerlerde, merak eden açıp okur.

Her neyse, çok uzatmayayım videodaki görme engelli arkadaşın belli ki yaptığı işte yeteneği yok, "Abi adam hakikaten yetenekli bi insan, ben beğenerek izliyorum" diyen varsa bu lafları üzerine alınmasın. Oraya çıktığı anda onu "ilgi çekici" kılan 2 olaydan ilki saçma sapan gösterisi, diğeri de kör olması. "Yetenek" yarışmasında, yeteneği olmayan fakat kör olan bir adamın 3 jüriden de EVET! EVET! EVET! oyu almasının bana göre tek nedeni "Arkadaş bu heriften iyi rating çıkar, bunu biz maymun ederiz bir güzel" fikridir.

Benim mesajımın ana fikri kısacası budur. "HAHAHAHAHAH GÖZLERİ GÖRMÜYO MAYMUNA BAK KÖR HALİYLE ORAYA ÇIKMIŞ" gibi bir düşünceyle o mesajı yazdığımı düşünen varsa da kendi ayıbı, kendi hayvanlığıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...