Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Beşiktaş - Fenerbahçe 21.11.2009 @ 20:00

Llama

Öne çıkan mesajlar

ermynorac said:

dreagloth said:

ermynorac said:

penaltı+offside'a gelince.. maç 3-0 bitmiş.. hadi offside verdik 2-0... penaltı da verelim, gol oldu sayalım.. 2-1.. e yine beşiktaş kazanıyor??? ha yok penaltıyı atsaydık şu olurdu bu olurdu söylemleri de çok komik. teyzemin bıyığı olsa durumu...

Asıl komik olan, bu yaklaşım. Penaltıyı verse maçın devamı aynı mı olacak? Film mi bu araya sahne ekliyorsun.

"ezdik" demekle yetinen arkadaşlara hak verdim. bi açıklama getirmeye çalışıyorum, bu topic te az görülen bir şekilde : 3-0'ın net bir sonuç olduğunu, yok penaltı olsaydı, şu olsaydı, bu olsaydı ile küçük görelemeyeceğini; maçın kıl payı değil net bir skor ile beşiktaş lehine olduğunu... ama gel gör ki at gözlüklerini çıkarmaya niyeti yok kimsenin, bir panaltıdır gidiyor. anladımki bu gibi ortamlarda mantığa yer yok. açıklamaya, görüş bildirmeye yer yok. en güzeli kazanan haklıdır demek heralde, ve sonuna şunu eklemek:

EZDİK!

Sry but
Ezdik 3-0 daha ne olsun 10 tane mi atmak lazm ezmek icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

tupcu baskan taraftar satın alır gibi hakem satın almıs lol

gokhanın pozisyonu, ofsaytlar fauller oy oy.

fenerin kazandıgı maclarin hepsi temiz,gs'nin kazandiği maclarin hepsi temiz..Beşiktaşa gelince hakemi satin aldi..
Gecen sene 11-11 derbi bitiremedik ne diosunz..biliyoruz Cisse ile Delgado'nun nasl atıldığını..Hala kabullenemeyip orta okul mantıgı ile hakem aldı bahanesine sıgınmayin..
EZ
DIKK!!
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

tupcu baskan taraftar satın alır gibi hakem satın almıs lol

Bir fenerli olarak bunu söylemeseydin be abi.

Ayrıca ben bir Fenerli olsam tüpçünün hakem satın almasını kesinlikle desteklerdim. Maç almak için 8 milyon euro da hakeme verir.
Ondan sonra kapatırız kepengi.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

ermynorac said:

penaltı+offside'a gelince.. maç 3-0 bitmiş.. hadi offside verdik 2-0... penaltı da verelim, gol oldu sayalım.. 2-1.. e yine beşiktaş kazanıyor??? ha yok penaltıyı atsaydık şu olurdu bu olurdu söylemleri de çok komik. teyzemin bıyığı olsa durumu...

Asıl komik olan, bu yaklaşım. Penaltıyı verse maçın devamı aynı mı olacak? Film mi bu araya sahne ekliyorsun.

Fener'in genelde maçın başında daha iyi oynayıp gol attıktan sonra hepten kötü oynamasında bakarak söyleyebilirim ki Penaltı olsaydı tarihi fark olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...