Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NCIS: Los Angeles

Bone

Öne çıkan mesajlar

NCIS Los Angeles bölümleri için ayrı topic olsun istedim.

Bu haftaki bölümü ilginçti. Sanırım gittikçe sevmeye başladım diziyi.
Her ne kadar Pahalı ekipmanlar high-tech gadget'lar felan James Bond'dan fırlama gibi dursa da dizide, sanki hikayeyi derinleştirme çabası var.
Callen da yakışıklı çocukmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
başla işte bu senenin sezonunun ilk bölümüne. ne de olsa bi konu sürekliliği falan genelde arzetmiyor çoğu..

yok illa sıfırdan ilk sezondan başlayacağım diyorsan içinde blue geçen herhangi bi diziyi al izle...

blue blood yeni başladı.
dark blue bu yaz 10bölüm yayınlandı herhalde.
rizolli&isles var. yerinin mutfak olduğunu bilmeyen iki kadın polislikçiliklik oynamaya kasıyorlar. kadınların csi olanı gıcık bişi.
the glades var. standart bilmem nerede tutunamayan polis, bilmem ne kasabasına gider ve olaylar gelişir geyiği. bu sefer florida'ya gidiyor adamımız.
Terriers var. ve sanırım içlerinde tek eğlencelisi. iyi değil ama eğlenceli. ikisi de salak, biri eski polis arkadaş dedektif olarak başlarını paso belaya sokuyorlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
ncis: la çok sıkıcı dizi ya.
her izleyişimde buffy klonu tuhaf "grup" dizileri geliyor aklıma charmed felan vardı ya öyle şeyler.
karakterler insan üstü, pek doğal değiller. bu da takım çalışmasını düşürüyor.
ayrıca karakterler çok cocky ya da jerk. sempatik değiller. konuşmaya başladıklarında tiksiniyorum. insanı kendisine çekmiyorlar.
her şey çok parlak ve akıcı. rahatsız ediyor.
hikayelerin zevki yok. yukardaki charmed benzeri dizilere geri dönüyoruz burda.

ncis'in zevki yok dizide.
hayır tamam farklı bir sistemi olmasını anlarım. ncis, the mentalist, the life, psych, lie to me felan hepsi farklı sistemli diziler ama hepsi güzel diziler. bunda öyle bişi de yok. 2 sınıf fantastik dizilere benziyor yaptıkları.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
her izlediğim bölümde daha çok sıkılıyorum, sırf ncis ismi adına takip ediyorum.

çok hırçın, asi, umursamaz, asabi bir ekip var, sanki dizi ergen gençlere yönelik hazırlanmış gibi.
eski görevimiz tehlike dizisinden ziyade yeni görevimiz tehlike filmi havasına sahip. herkes bir gizli, herkes bir mükemmel, herkes burnu havada.
sıkıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
diziyi tek izleme sebebim ass olmalı.
Felice Smith de güzel bi hatuna benziyor ama çok sıkıcı kıyafetler giyiyor.

bi de "Robin büyümüş de adam olmuş lan" diyorum her bölümü izledikçe
Batman&Robin'in sütoğlanı dizide ekip lideri konumunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
seri genel kalitesi açısından çok beğendiğim bir dizi değil, ama son bölüm ilginç geldi, normal bölümlere kıyasla daha değişik hazırlamışlar.

diziyi daha önce izlemediyseniz veya izleyip beğenmediyseniz, 3x19 bölümüne göz atabilirsiniz, belki hoşunuza gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...