Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Sİth Edition görevlerinde Obi-Wan Kenobi'yi oradan oraya sallayıp maymun etmek hiç hoşuma gittmedi bir SW fanı olarak ama adı üstünde işte oyunun naparsın.. Onun dışında oyun çok zevkli, iddiaların aksine hiç de bilgisayarımda kasılmadı, su gibi aktı gitti :) Cİnematiclerini bilgisayara kaydedip oyunu silmeyi düşünüyorum bitirdikten sonra. 28 GB gibi bir hard disk sömürüsü yapıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Steam'den almadım direk DVD olarak aldım DNR'dan.

Bu arada gamespot forumlarında baya insan şikayet etmiş bu problemden.Çözümler genelde,oyunu firewall ve antivirus kapalı tekrar install edin gibi şeyler.Ama sanıyorum buna patch çıkaracaklarmış.Neyse şu 1.1 patchini kurayım,olmazsa da gamespottaki save dosyasını filan denerim.

Ama şaka gibi yani orjinal alıp bu gibi sorunlar yaşamak ve hiç bir direkt çözümün olmaması.

Edit:Ne patch ne save dosyası işe yarıyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

Letsgetthesunshine said:

Abi allahtan oyunu almamısım Star Wars Jedi Academy den sonra cıkanların hepsi traş resmen sırf ticari kaygıyla cıkartıyorlar hipnatorlar.

ya şunu okudum içinden "hadi uleeeeyn, laf etmeyin biricik lucasartsıma starwars'uma!11" diye hemmen google yaptım, arattırdım laf etmek için.. ama ciddi kötü oyunlar çıkmış jedi academy'den beri ve zevkle oynadığım çok çok az oyun var.

belki de sorun lucasarts ın konsollara yönelmesinde.. bu kadar mı çok kötü oyun yapılır :( birileri el atsa şu işe.. valla üzüldüm şu listeyi görüp ne kadar zamandır adam gibi bi starwars oyunu oynamadığımı görünce.

Republic Commando ve Force Unleashed bence iyidi ama çok kısa oyunlardı. Galaxies ztn mmorpg. başta iyidi sonra battı falan onu ayrı bi sınıfa koyalım zaten... kotor2 oynayamayıp bırakmıştım.. feci baymıştı(ki kotor1 i çok büyük bir zevkle oynamıştım- ama bu oyun nerdeyse aynısı gibi gelmişti. sadece yeni bi seneryo..)

LEGO star wars gibi aptal oyunlar çıkararak parayı kırdılar ama en ufak bir saygım yok o oyunlara.. geçiniz.

battlefront lar sanırım kötü değildi.. ama star wars tan counter gibi oyunlar beklemiyorum ben şahsen.

geriye hiç bir şey kalmadı. rezil hüsran oyunlar.

nerde o XWing Alliance gibi buram buram kalite oyunlar..
starwars racer bile bunlardan iyidi :D hehehe

üzüldüm valla :( napsak toplaşıp bi mesaj mı atsak george amcaya "plx güzel oyunlar yaptırın şu adamlara biz star wars çok seviyoz ne yapsanız yeriz ama bizi bu şekilde kullanmayın!11 :(" diye

Jedi Academy sonrası çıkan oyunlar

Star Wars Galaxies: An Empire Divided (2003)
Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed (2004)
Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees (2005)
Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan (2005)
Star Wars: Rogue Squadron III: Rebel Strike (2004)
Star Wars Trilogy: Apprentice of the Force (2004)
Star Wars: Battlefront (2004)
Star Wars Galaxies: Starter Kit (2005)
Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords (2005)
Star Wars Galaxies: The Total Experience (2005)
Star Wars: Republic Commando (2005)
Star Wars: Republic Commando: Order 66 (2005)
LEGO Star Wars: The Video Game (2005)
Star Wars Episode III: Revenge of the Sith (2005)
Star Wars: Battle for the Republic (2005)
Star Wars: Grievous Getaway (2005)
Star Wars: Battle Above Coruscant (2005)
Star Wars: Battlefront II (2005)
Star Wars: Empire at War (2006)
Star Wars: Empire at War: Forces of Corruption (2006)
Star Wars: The Best of PC (2006)
Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures (2006)
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (2006)
Star Wars: Lethal Alliance (2006)
Lego Star Wars: The Complete Saga (2007)
Star Wars Battlefront: Renegade Squadron (2007)
Star Wars The Empire Strikes Back Mobile (2007)
Star Wars Galaxies Trading Card Game: Champions of the Force (2008)
Star Wars: The Force Unleashed (2008)
Star Wars: The Clone Wars: Lightsaber Duels (2008)
Star Wars: The Clone Wars: Jedi Alliance (2008)
Star Wars: The Clone Wars: Republic Heroes (2009)
Star Wars: The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition (2009)
Star Wars Battlefront: Elite Squadron (2009)
Star Wars: The Force Unleashed II (2010)
Star Wars: The Old Republic (TBA)

Sosyal ağlarda paylaş

ben klavye-mouse'a küfrediyordum, taa ki gamepad'le oynayana kadar.. Gamepad'le oynadıktan sora klavyeye şükrettim. Bir de gamepad le oynamak için X-box controller'ınız olması lazım, yoksa x-box controller emulator çekip o şekilde çalıştırılabiliyor gamepad'le

asd bi de gamepad'le ben oynama özürlüyüm biraz, ps3 oyunlarını da beceremiyorum, forumlarda okuduğum kadarıyla gamepad le oynayanlar oyundan çok memnun kalmış
Sosyal ağlarda paylaş

hah death star ı düşürmek baya bi hoş olurdu :D belki yeeni oyunda yaparlar. endor a bizi yollayıp çat indirirsin aşağı :D ne gerek var öle adam yollican da shield ı indirmek için binayı patlatcan ewoklarla uğraşıcan..

arkadaşım orayı yapmaya çalışırken gamepad i fırlatıp atmıştı sinirden :D allahtan sağlam ps3 aletleri.

destroyer düşürülen yer biraz uyuz gelen tie fighterları tutup bir diğerine fırlatmaya alışmak lazım. ağır ağır indiriliyordu. 3 tur gelen fighterları tutup aralarda biraz biraz çekip destroyer i, 4. de allah ne verdiyse indirilebiliyordu sanırım. PC de belki daha zor olabilir diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

orası için taktik veriyim, şimdi orada siper alabileceğimiz bir taş var ya onun arkasında biraz sol tarafında sola dönük bir şekilde duruyoruz. Küçük uzay gemicikleri ateş ettikten sonra sola yada sağa ayrılıyor ya, sola ayrılanlar ekrandan çıkmadan hemen önce lightning imizi sallıyoruz pata pata hepsini bu şekilde indiriyoruz. En kolay yolu bu sanırım onları indirmenin.

Bir de destroyer'ı hareket ettirirken a,d,s gibi tuşlara basılı tutuluyor zaten problem yok ancak mouse u hareket ettirmekte sıkıntı yaşadım ben. Mouse'u hızlı hızlı hareket ettirmeye gerek yok. Mouse yerdeyken çok yavaşca yukarı-aşşağı nereye yapmamız gerekiyorsa yapıoruz çünkü hızın önemi yok, mouse pad bittiğinde hızlıca başladığımız yere alıp mouse'u tekrar aynı hareketi yapıyoruz :)

Anlaşıldı mı bilmiyorum ama, bende mouse'u fırlatıyordum sinirden ama neymiş sabır gerekiomuş koca jedi'sin yauw :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...