Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 - (Series 2)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

o komando ölmedi, çekti silahını jack ile yanyana kaldılar öyle..

ben kim'in oradan kurtulmasına hayret ettim yani, birkaç bölüm daha esir kalmalıydı ki adet yerini bulsun.. :-p[hline]Yes. In the rain, I smiled, but I was really crying.
I was really crying.
Sosyal ağlarda paylaş

yusuf kapıda kaldı, jack herifin yanına koşup ateş etmeye başladı. adam yaralanmış olabilir ama ölmedi, hareket ediyordu silahını çekti hatta arabanın yanına gizlenmeye çalıştı..[hline]Yes. In the rain, I smiled, but I was really crying.
I was really crying.
Sosyal ağlarda paylaş

hikayenin Kim kismi soyle gidiyor...

1 Bolum: Kim bi yerde mahsur kalir
1 Bolum: Kim o yerden kacar/kurtarilir
1 Bolum: Kim baska bi yerde basini belaya sokar yine yakalanir/mahsur kalir
1 Bolum: Kim yine kacar yine kurtarilir...

simdi toplamda 24 bolum olduguna gore en son bolumde kim yine kaciyor yine kurtuluyor demek :P[hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

1. seriyi ailecek izliyoduk 1. serinin sonlarında kim gözaltına alındıktan sonra babam "eğer bu kız bi daha kaçırılırsa bu diziyi bi daha izlemem" demişti... kim bi daha kaçırılmıştı ve babam o günden sonra cidden diziyi izlemedi lol![hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

7th comando gider ayak delilleri verecek Jacke. Hatta Jack bile ayarlamış olabilir o tepeden ateş eden adamı çünkü çok daha net vurabileceği durumlar varken ateş etmedi tepedeki. Bu Jackten her hinlik beklenir. KIM ilk kez akıllılık edip kaçmayı başardı. Şu an büyük ihtimal KIM karakola götürülcek ifade içina am kaçak olduğundan bir şekilde kaçacak gene maceralardan maceralara sürüklenecek. Bu arada Tonye iyice kıllandım yakında kıl dönmesi gibi birşeyden onu da ordan alırlar yerine başkası geçer.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

mason da bu sezonun başına kadar 50 çeşit üçkağıt yapıyordu. tony de ebola filan kapar sonra da a-bomb'un üstüne biner dr strangelove misali, bağrımıza basarız yine.. :)[hline]Yes. In the rain, I smiled, but I was really crying.
I was really crying.
Sosyal ağlarda paylaş

şu son 2 haftayı izleyemedim arkadaşlar, kazaadan çekeceğim. Ama bölüm numaralarını bilmiyorum. En son izlediğimde işte 21 i mi neydi ayın, nükler bomba patlamıştı dizinin sonunda,
pls help, burda okuyup anlarım birşeyler dedim sonra, yok o sahneler izlenmeli diyorum
acil cvp yazın ki bu gece izleyeyim[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

rofl görmelisiniz bu haftaki fragmanı!
*!Mike başkana en endişeli simasıyla yaklaşır*
"We have a problem with Turkish government"
:lol: :D :-p[hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

Lol Turkish government ne alaka?Arap yerine de koydu herhalde hayvan ABD bizi.Sonunda olacağı buydu işte :).Bu bölümü kaçırmamak lazım.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 09 January 2004 19:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arap yerine koymak ile ne alakası var ki?
3 tane orta dogu ülkesi söz konusu. Biz de orta dogu ülkesiyiz. Hadi biz yokuz içinde o zman orta doguya geçiş icin bize ihtiyacları var.
Onu da bırakın zaten biz daha kendimiz tanıtmayı beceremedikten sonra onlar nerden bilsim Arab mıyız değil miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

eh arap ile türk'ü karıştıracak yabancının da dünyadan bihaber olması gerek, onu anladım artık. bizim değil onların cahilliği olur..

turkish government ile ne sorunları olduğunu fragman'da anlatıyor ama bahsetmek istemedim, spoiler olur. arap'larla karıştırmak ya da terörist yerine koymak sözkonusu değil ama gördüğüm kadarıyla..[hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ama sonuçta adamlar kızlar fila bir noktaya değindi ki çok haklılar bence.
Turkey is always silent , eh bu yoruma ne denir ki. Sesimizi duyuramıyoruz. Ondan sonra millet bizi arapta sanır japonda , moğolda.

Tabi bu arada Cengiz Han'ı da anlattık moğol kültürüne bir katkımız olsun :)

Ghengis Khan[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

super bitti yine. ama ne yalan soyliyim, tahmin etmistim inside dediginde :)

Of miguel e uzuldum ben.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 11 January 2004 23:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...