Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 - (Series 2)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

günün gereksiz bilgisi:

ilk sezondaki george'u (hani jack'in amiri) terminator 2'de jack connor'un üvey babası olarak görebilirsiniz, hani t-1000'in süt içerken ağzından şişlediği adam.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 July 2003 17:27 tarihinde demiş ki:
günün gereksiz bilgisi:

ilk sezondaki george'u (hani jack'in amiri) terminator 2'de jack connor'un üvey babası olarak görebilirsiniz, hani t-1000'in süt içerken ağzından şişlediği adam.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

şimdi bu bilgiyi arastrıpmı buldun yada godly bi hafıza sahibimisin ?

I am very şaşıring olayı..[hline]aente is alone on this way..
aente as known as banshee..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 11 July 2003 00:01 tarihinde demiş ki:
Elisha ya hastayım ben

gerekli araştımalar çook önceden yapıldı. Buyrunuz beyfendi:
Elisha Cuthbert

ama benden link falan isteme. Kendin bul o kadarını. Ayıp olur paticiklere karşı :lol:[hline]:D

edited: pardon ya... dizideki adı elisha değil miydi yoksa... Yoksa sen zaten hatun kişiyi tanıyo muydun? Yoksa açlık başıma mı vurdu? Ben bi gidip yatacam. Pardon eğer hatam varsa

[Bu mesaj Kendercik tarafından 12 July 2003 00:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

greeksiz bilgiler bi kenara gerçekten büüyk bir heyecanla seyrettiğim ve bence aksiyon dizilerine değişik bir hava getiren(her ne kadar bir kişinin bir günde yüzbin defa kaçırılması biraz bayıcı da olsa) diziyi güzide ve değerli(dalga geçmiyorum) kanalımız cnbc-e nin getirmesi çok iyi olur

hatta mail bombardımanına tutalım[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ahanda haber!

agustos ayinda 24un ilk sezonu pazar gunleri 4er bolum arka arkaya yayinlanacakmis cnbc-e'de

Eylulde de ikinci sezon basliyor...[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

izlenir izlenirt
ben tatile çıkmıyor olmasam tamamını seyrederim de tatili bırakıp televizyon izlemek hiç de işime gelmiyor açıkçası
yoksa kesin seyredilir[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Hele şükür geldi:) Kesintisiz yayınlanması da pek hoş bir olay. Gelelim ilk bölüm değerlendirmesine konu fazlasıyla sıradan şu anda görüldüğü kadarıyla, ben sıkıldım şahsen islamcı terörist masalından, çok satan bir konu amerika'da, bu konuyla ilgili 80 tane kitap, film var. İnşallah farklı bir yapıya sahiptir.
Sosyal ağlarda paylaş

Fragmanlarda Nina da görünüyordu, daha çetrefilli bi senaryo olabilir. Pek sanmıyorum ama müslüman teröristler nükleer bomba patlatıcak diye devam ederlerse bayar dizi.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşler durun hele siz de ilk bölümden bütün konuyu çözdünüz maşallah. geçen sezon ilk bölümde izlediğimiz sonuçta bambaşka yerlere açıldı, o konuyu da dikkat ederseniz kapatmadılar. sonlara doğru bir şekilde de bağlayabileceklerinden şüpheleniyorum..

benim anlamadığım 3-5 sırp özel timcisinin amerika'nın göbeğinde fbi'yla dalga geçeceğinini mantıklı buluyorsunuz da arapların (herifler dört tane uçak çarptırdı yahu, başka kim yapabildi ki benzer eylemi) nükleer bomba patlatması mantıklı gelmiyor senaryo olarak? ne yapsınlar yani türk'lerin döner mafyası mı tehdit etsin başkanı da daha mantıklı olsun bundan?[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Sam çok mantıklı bir konu ama klişe olmak konusunda son sürat ilerleyen bir konu, biraz suyunu çıkardılar(Bilmem kaç tane bestseller kitap, hollywood filmleri) Bir dönem nükleer silah çalan, dünyayı ele geçirmek isteyen zengin hebelehübele patronu hikayeleri vardı veya sürekli kosova, bosnaya operasyon düzenleyen delta timi ve benzeri özel tim hikayeleri, onun gibi bişi oldu bu da.
Bakalım sezonun devamı ne getirecek süper bir sezon olur inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

klişe diye düşünülürse zaten bütün ikinci dünya savaşı, vietnam ve soğuk savaş filmleri ve oyunları atmak lazım baştan çöpe. mantıklı olarak işlenebilecek konu sayısıçok fazla değil gerçekçi olarak yaklaşılınca, bugünün en gözde amerika düşmanları da aşırı dinci teröristler olduğundan ben esas bunu işlemeselerdi şaşardım. geçen sezon sırpları konu ettiler ama babam bile "sırpları dev gibi göstermişler eh yani" dedi, değişik yaparsan da mantıksız olabiliyor.. (iki sırp kaç amerikalı polisi öldürdü düşünün yani)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben 2. sezon basladım seretmeye (dun oluyo bu) bana sankı adam bıraz abarmıs dunyayı kurtaran adma fln gıbı geldı:
SEYRETMEYENLER ICIN SPIOLER(artık spoılerlıgımı kaldı o yarıda uyaralım):
herıf bam dıye vurdu tanıgı ya.. kımsın kı abı? tamm ıhtıyacları var sana babasın baskanı kurtardın bıssuru ama oha yan.. hea ny ta bı bombanın patlaması daha onemlı kıytırık bı tanıktan ama patron bı kızar oha olm cakarım ha der yanı..[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...