Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski rpg

peder zickler

Öne çıkan mesajlar

earthde mass distortion var fenrisin dediği valla o olmadan bi sürü sonu bosslu questi erkenden yapamazsın çok zorlanırsın

o sektirip attığın şeyde bazı yerlerde dehşet iş yapıyor

water air earth 12 den fazla vermem ama değmez yani

incinerate için firedump
shrapmetal ve dragons breath için dark dump lazım gerisi fasafiso
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de NPC'ler için tip vereyim. Oyunun başında kesinlikle bir Cartographer alın. 200 altın ve %2 pay veriyorsunuz ve kesintisiz son seviye wizard eye yapıyor. Yerdeki item'ları, gizli yerleri, sandıkları falan daha oyunun başından görebiliyorsunuz.

İkinci NPC için ise tüm magic skill'lerine bonus veren bir adam alın. Bunun üç değişik çeşidi var. 500 altın alan her büyüye +1 veriyor, 1000 altın alan her büyüye +2 veriyor, 2000 altın alan ise her büyüye +4 veriyor sanırım. Hangisine paranız yetiyorsa onu alın. Biraz para alıyorlar falan ama toplam damage baya artıyor. İsimlerini hatırlamıyorum ne yazik ki.

Alternatif olarak yine 2000 altın alan ama günde bir kere istediğiniz büyük şehre town portal açan bir NPC vardı. O da çok iyidir. Bunların ismini de hatırlamıyorum. Ama MM6 sitelerinde vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

ehah sorun değil samcan.
türksatın gg olması da geneldi herhalde dün 3 kişi gitar hero atarken gg oldu viktor bizde günahını aldık adamın ragequit attı çalamayınca diye :p

Çok para gidiyor promosyonlu adamları trainlemek diye partimde olmayanların ikinci promosyon görevlerini yapıyım dedim. Archer acaip kolay 40k xp oldu da (lol kulelere tıkla) knight ağlattı bıraktım ehue. Acilen mass distortion çıkması lazım. 3 dür randomda çıkmadı saolsun cuisinart abi de 1500 hp ile affetmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

ya oha sam bende bakıyorum bi 4-5 sayfa vardı nereye gitti diye bir ton faydalı bilgi vardı o sayfalarda :(((((((((
şey soriyim npc alıyomusunuz hiç yancı

bir de bendeki oyun bozuk sanırım kitleniyor alakasız yerlerde, sufi yollamış bitane ama bütün oyunlar var 4gb, 6-7-8 ayrı ayrı ya da birlikte olan bi torrent/download linki felan var mı
Sosyal ağlarda paylaş

ben npc almıyorum yanıma hiç valla. Daha öncede bi tane alakasız almıştım sadece spirit guildmaster portresinde olduğu için ehue

O çökmelerde her oyunda oluyor galiba. Müziksiz ripdede oldu, şimdi savelerini aldım cd versiyonundan oynuyorum onda da oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun linki verebiliyor muyuz yasak mı ? google M&M rapid diye yazınca çıkıyor.

Learningi expertledim ben herkeste başta orada bıraktım. Masterlasam mı karar veremiyorum.

Knight hariç melee skilleri hep 1'de duruyor. Dagger'ı expertleyip bırakacağım. Cleric'le druid için ne yapmalı ?

Bir de meditation lazım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

learning expert 9+4*2 toplam 17% xp bonusu demek
master olsa 9+7*3 toplam 30% xp bonusu demek

masterla bence herkeste rahat harcattığı skillpointlerden fazlasını kazandırıyor. lvl ile gelen hp/sp de cabası

meditation çok fason gibi hatırlıyorum keza body building

en fazla sp alan lvl başına archmage olsa 7 ile masterlasan kazandıracağı 7*4*3 hepi topu 84 mana bir dragons breath bile değil yani

yanlış hatırlıyor da olabilirim tabi >:3
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o NPC'leri hiç bulamadım ben sanırım. Kimsede cartographer, gate master falan yazmıyo. Load ederek de denedim bikaç kere ama ı ıh yoklar yani :(

Meditation erken levellarda baya işe yarıyo ama zira sorcererımın manası bitince rezil oluyorum :D

Ayrıca normalde zor oyunlardan çok hoşlanmam ama bu oyun süper gerçekten, bi dungeon'ı 5 saatte temizlemek bambaşkaymış :D (gerçek 5 saat tabi oyundan diil dsfsdf) Ki gerçekçilik katıyo yani düşününce 5 sat falan almalı o kadar yaratık kesmek daha erken levellarda tabi

Teşekür ederim kim tavsiye ettiyse, Wispy'e de ayrıca teşekkürler =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...