Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - Broda Guild Başlığı

Regalya

Öne çıkan mesajlar

* Broda
* Frostmane EU
* Horde
* http://www.guildbroda.com
* PvE
* Semi-casual (Raid saatleri Perşembe 21.00-24.00 / Pazar 20.00-24.00 / Pazartesi 21.00-24.00)
* Kuruluş Tarihi: 17/09/2009
* Guild Master: Spidee
* Ventrilo
* Paticik Forumlarında Yetkili Kişiler: Spidee, Screwy, Mortis
* Üye Alımları: Web sitesinden başvuruyla. Başvurunun kabulünden sonra trial dönemi başlıyor. Bu dönem süresince raidlerdeki performansınız officerlar tarafından değerlendirilip sizinle yola devam etmek isteyip istemediğimize karar veriliyor.
* WotLK Progress: ToC 10 cleared

Ulduar 10 ve ToC 10'e 2 raid çıkarabilen ve bu raidleri kuruluşunun ilk haftasında temizleyen kadromuzu derinleştirip, ToGC 10 ve ToC 25'a en kısa zamanda başlamayı planlıyoruz.

Broda Guildi ile ilgili TÜM (Progress, Üye Alımı, vb.) bilgiler bu başlık altında toplanacaktır.

Başarılar dileriz :)

Açılan diğer başlıklar kitlenecek, devamı halinde uyarı + ceza söz konusu olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

sık sık stance, presence değiştirmeyi unutan tanklara karşı fazlaca tahammülleri var.. başvuracak arkadaşların aklında bulunsun.. yeto olsanız bile girebilme ihtimaliniz var yani çekinmeyin =P..

yolunuz açık olsun bu arada.. çok iyi bir kadrosu var guildin cidden..
Sosyal ağlarda paylaş

guild officerlardan bir arkadaş (isim vermiyorum), sırf "ben officerım, bu benim sorumluluğum" deyip 450 fishing ve cooking kastı, bu esnada kadıköy diyar buluşmalarını da yalan etti tabi. öte yandan gidip sırf daha verimli komut verebilmek (ve bağırdığında ne dediğinin anlaşılması) adına mikrofonlu philips kulaklık aldı. bu adamlar bu işi ciddiye alıyor!
Sosyal ağlarda paylaş

Zeppelin said:

guild officerlardan bir arkadaş (isim vermiyorum), sırf "ben officerım, bu benim sorumluluğum" deyip 450 fishing ve cooking kastı, bu esnada kadıköy diyar buluşmalarını da yalan etti tabi. öte yandan gidip sırf daha verimli komut verebilmek (ve bağırdığında ne dediğinin anlaşılması) adına mikrofonlu philips kulaklık aldı. bu adamlar bu işi ciddiye alıyor!
ben kendimi ortaya vuruyum selam!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...