Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın 4mbps e geçiyorum da..

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar belki yeri değil ama ben 3 ay önce 8mbit netlimitsiz pakete geçtim hani şu aylık 15gb'ı geçince göya 512k ya düşücekti netin ben 3 aydır kullanıyorum 1 gün bile 512kya düşmedi netim sorun nedir kurcalim mi yoksa sömürim gitsin mi ?

http://img200.imageshack.us/img200/9783/adszji.jpg

Birde dip not: Airties modemlerde arkadasın yukarda gösterdiği DB seviyelerine hangi menüden ulaşılıyor ?? Bende öyle bir seçenek yokda (Airties 2+1 wirelesmodem)
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Ya arkadaşlar belki yeri değil ama ben 3 ay önce 8mbit netlimitsiz pakete geçtim hani şu aylık 15gb'ı geçince göya 512k ya düşücekti netin ben 3 aydır kullanıyorum 1 gün bile 512kya düşmedi netim sorun nedir kurcalim mi yoksa sömürim gitsin mi ?

http://img200.imageshack.us/img200/9783/adszji.jpg

Birde dip not: Airties modemlerde arkadasın yukarda gösterdiği DB seviyelerine hangi menüden ulaşılıyor ?? Bende öyle bir seçenek yokda (Airties 2+1 wirelesmodem)

aynı durum bende de var. ilk ay, ay sonunu bekleyip son bir kaç gün sömürmüştüm, düşerse nasılsa düzelcek hemen diye. sonra baktım düşmüyor, hiç acımadım..
sorun mu değil mi bilmiyorum ama bazı yerlerde düşüyor, bazı yerlerde düşmüyor. yoğunluğa bağlı bir şey sanırım. zaten o uygulamanın sebebi de yoğunluğun önüne geçmekti.
Sosyal ağlarda paylaş

Airties modemdekiler "Rapor" kısmına tıklayıp beklesinler 5 sn kadar açılıyor sayfa.

Bu arada
downstream sınırı: 12
upstream sınırı: 11

yani bu demek oluyorki bağlantım 12mbit e kadar destekli doğrumudur ?

Downstream Hat Zayıflaması: 18
Upstream Hat Zayıflaması:10

bu değerler fazlamadır ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir buçuk senedir kullanıyorum 4mbps'i pek sorun yaşamadım. Yani ara ara sapıtıyor ttnet'den dolayı ama nadir downloadda sorun yaşıyorum. 390-420kb arası download yapıyorum. Tabi arada bir ttnet kafasına göre bağlantının 4mbps e uygun olmadığını düşünüp hızını 1mbps e çekebiliyor kafasına göre. Alışıyorsun ona da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...