Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortaokul&Lisedeki sira arkadaslariniz

reyou

Öne çıkan mesajlar

lise 1 de kanki diye diye
erkeklerin arasında oturuorduk takii o güne kadar , yan sırada oturan ergen kızlardan biri -muhtemelen dalgın dalgın bakışlarım kızın bacaklara kaymış olacakki- pşşt diip hafiften eteğini sıyırtması ile kanki ortamını terketmem bir olmuştur sonrasında hep bi hatun kişisinin yanında oturdum lise 3 te ztn en arka sıra cam kenarında , bi kolum kalorifer üstünde (ceket cebinden kulaklık cıkıyor fln pozisyonu biliosunuzdur :D) dier yanda lise aşkı oturur yaylım yatak

ders matematik olm? sorularına "bırak yaea ben biliyorum bunu.." şeklinde cevap yetiştirerek geçirmişimdir :D

özetle lise 2 den sonra ve bilhassa hep bi kız oturdu yanıma önüme sağıma soluma direk domine etme şansım vardı hep ön sıraya ayak uzatmak, patatesli sandwichlerini gasp etmek, ödev yaptırtmak , kopya çekmek gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben geçen sene sıkıntıdan okula sabah gidip kafayı koyup çıkışta uyandığımı bilirim. öss diye çok salmışlar bizi ehueh.

neyse efendim ilkokul 5e kadar istanbulda kolejde adeta bir burjuva hayatı yaşadım 15 kişilik sınıfımda. ilk üç sene tüm kızlar bana aşıktı (niye bilmiyorum 16 kiloydum lan) sonra yayıldılar yavaş yavaş ama en iyisini kapmıştım yine. ama şimdi çok tipsiz olmuş neyse.

5. sınıfın başlarında bir yardırdık izmire hobaa fevzi çakmak ilköğretim okulu bana kucağını açtı 45 kişilik sınıflarında. benim için şok ediciydi tabi. ilk başlarda gezgin takıldım sonra hoca beni zeki bulup en öne hayatımdaki en iyi dostum haline gelen çocuğun yanına oturdu. biraz ürkek ceylan, biraz da kuul bilgili çocuktum ama kısa sürede kaynaştık. arkamızda da dedikodu manyağı bir kız ve çok tatlı bir kız oturuyordu, ortaokul bitene kadar paslaştık ama bi ekşına giremedik.

sonra efenim benim vücut bakımından geç gelişme olayım 7. sınıfın başlarında iyice baş gösterdi (evet baş). herkes uzadı ben kısa. bu ne anasını satim isyanlara platoniklere bağladım. şimdi yine sevdiğim bi arkadaşımın yanında oturdum iki sene ama kız yok yine.

sonra ben liseye başladım, abi sesim hala kalınlaşmıyor ama deliricem adeta (bi sene içinde boru gibi oldu, yakında don lafontaine olucam o ayrı). boyum da 1.63 tam hatırlıyorum net biçimde. ezik gelişmemiş ergen olmaya çalışan genç olarak bir yılımı kah gülmeye kah ağlaya geçirdim. bu sınıfta bulunup beni s.klemeyip son sene kankam olmaya gelen de çok oldu, ha affettim mi affettim tabi yazıktır (yok lan kızlardı genelde ondan).

lise ikiye geçtim işte boyum 1.70 olmuştur o zaman. ilk dönemin başında bi altı yedi gün kadar devamsızlık yaptığım için (ki sınıf da karılıyor biliyorsunuz alan seçiminden dolayı, ea idim bu arada) ilk dönem neredeyse random oturdum. o gün kim gelmezse onun yerine çömeliyordum direk. deniz isimli şu an yakın arkadaş olduğum bir kızla bi süre paslaştık yanını boş tuttu falan neyse, ben bundan yola çıkarak ufak bi arkadaş grubu oluşturdum kendime kızlardan oluşan.

sonra sömestr geldi, o sene bişiler oldu tam bir ay sürmüştü hatırlıyorum, okula bir döndüm boyum 1.80 olmuş. harbiden ama. sesim de bi boru olmuş böle bi millet şoka uğradı falan. sonra psikoloji hocamız (aynı zamanda sınıf öğretmenimiz) -kendisi devamlı göz kırpan manyak bir kadın olmasına rağmen yaptığı random hareketin doğurduğu sonuçlardan olayı sarılasım gelir- beni iki yıl içinde sırayla en yakın arkadaş, sevgili, en yakın arkadaş mertebesine ulaşacağım kızın yanına oturdu. bi de kadın bütün sınıfı kız-kız erkek-erkek oturmayı başarmış bi tek bizde fail olmuştu. neyse bu kız arkadaşımızın sorunları vardı başlarda ağlardı ederdi ama sonradan çok iyi anlaştık çok sevdik birbirimizi.

öteki sene olayı bi üst levela taşıdık ve çok iyi bir yıldı yani böyle muhabbeti olan sevgili bi daha bulamadım. keşke bulabilsem. bi de ekstra çevrem oluştu kızlı erkekli akşam kimin anası babası evde yoksa içmeceler falan başladı. sonra bu grup içinde bi eleman bi kıza aşık oldu sonra çocuk intihar etti falan olaylar iyice karıştı tadımız kaçtı.

öyle böyle seneyi bitirdik. yazın -ALLAH BELAMI VERSİN- kendimi tutamadım ve aldatmak istemediğim için ayrılıp başkasına gittim, ve gittiğim kız kadar dengesiz insan çok azdır. parçaladı ot etti beni kız resmen. son sene başladıktan bir ay sonra ayrıldık (hiçbi bok yapamamış eşşek gibi de kilo almış iyi olmuş). ve ben son seneyi uyuyarak bitirdim. ve son iki paragraf tamamen yanıma oturtulan sıra arkadaşım sebebiyle oluşan zincirleme olaylardır.

aha okuyun eğlenin işte lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

ben bi gün rukiye diye bi kızı yoklaken 6 kızdan dayak yedim. kızın adı rukiye olmasına ragmen yoklanabilicek kapasiteydi. hey gidi 2. sınıf. hep dayımın yüzünden. 5 yaşında bi insan öf yawruya bak diyebiliyosa 2. sınıftada yoklayabilir efenim.

rukiye :/
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

Saeros said:

hepsini okumadım da amma boy takıntın varmış lan ahah

abi uzamıcam diye öldüm lan korkudan

ben uzamicam diye hc korkmadim... ama uzamadim da.... lan!??!

gudik kaldik ama hep ohooo topraan altinda daa bi o kadar war bebeeem diye isi hep cirkeflige vuruyorum. artik ;p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...