Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siz olsaniz ne kadar verirdiniz

Ben&Jerry's

Öne çıkan mesajlar

10 üzerinden

navigasyon 3
renkler ve uyum 3
layout 2
planlama 5
seo 3

---
ben olsam da o fiyata yapardım ama en azından 5'er puandan aşasını almazdı :)

ucuza firmaya yaptıramazsın kolay kolay.
freelancer grafikerler (işinde iyi olanlar) var 1k 2k'a çok süper (en az 7şer puan) iş çıkartırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

cemad said:

seo'nun zayıf olduğunu ilk göz atışta nasıl söylüyorsunuz? yani hangi kriterlere bakmalıyız 1dk içinde bi sitenin seo konusunda sınıfta kaldığını anlamak için?

domain adı, gerekirse subdomain, (bu konuda kötü değil domain)
domain yaşı (ellerinde saklayacaklar gerekirse)
türkçe karakter sorunlu
metakeyler yetersiz
içerik ile anahtar kelime uyumu yok
başlık (title) düzenlemesi yok (dinamik ve anahtar kelimeli olması lazım)

daha da sayabiliriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

1000 tl uygundur bence. yani bu kadar abartılcak, kötülencek bişi yok arkadaşlar. bi şirkete vermiş site yaptırtmış. adamların daha önceki işlerine bakmıştır elbet. adamlar kendi kalitelerinde bişi yapıp vermişler. bu işlerin belli bir pahası yokki değere dökesin.

ham madde insan. bu siteyii bir gün içinde yapıp bitirir herhangi bir webmaster. ama yani o zaman adama sorsan, ulan bi günlük iş, 2.5 litre kolaya yaparım ben diyenler olabilir. ki ben de yaparım ama sonuçta bi para değeride olmalı. residence için yapılan kurumsal bir site olduğunu düşünürsek, minimumda 1000tl gayet uygundur, ekonomiye güç verir, türkiye kazanır. helal team.
Sosyal ağlarda paylaş

Tcpip said:

cemad said:

seo'nun zayıf olduğunu ilk göz atışta nasıl söylüyorsunuz? yani hangi kriterlere bakmalıyız 1dk içinde bi sitenin seo konusunda sınıfta kaldığını anlamak için?

türkçe karakter sorunlu
metakeyler yetersiz

Domain adi artik önemli değil zaten hiç önemli değildi'de önemli olduğunu düşünenler var seo'da sadece içerik ve buna bağımlı olan metakeyword ve keywordler önemlidir yani kisaca içerik ve title önemlidir en çok daha sonra tld'nin uzantaları önemsenir..
Sosyal ağlarda paylaş

Vodan said:

Hep böyle dandik sitelere 2000 TL veren insanları merak etmişimdir.

Layıkıyla iş yapanlara nedense hep 250-400 TL teklif edilir. Onlarda şanslılarsa paralarını alabilirler zaten.

hiç anlamıosunuz bu işlerden arkadaşlar. sen öğrenci olarak, merhaba abi biz site yapcaz, işte 750 milyon, 500 mü tamam o da olur. aa 200 milyon verip yol verdiler bize, ulan 5bin dolarlık site yaptım aldığım paraya bak 200tl.

şirketsel çalışmalar ayrı bişi. sen gidip özel hastanede bi dikiş attırıp 400 milyon veriyosun, ama o doktor günde 40 tane dikiş atıo. yani bu kadar basit bakmayın şu şeylere.

madem öle kurun güzel referanslı bir şirket, minimum 2000tl den yapın işlerinizi. işinize gelirse kardeşim diyin, kazanın paranızı. kimse sorgulayamaz sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Alis said:

Tcpip said:

cemad said:

türkçe karakter sorunlu
metakeyler yetersiz

Domain adi artik önemli değil zaten hiç önemli değildi'de önemli olduğunu düşünenler var seo'da sadece içerik ve buna bağımlı olan metakeyword ve keywordler önemlidir yani kisaca içerik ve title önemlidir en çok daha sonra tld'nin uzantaları önemsenir..

of ne i$kembe varmis sende.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben&Jerry's said:

moralimiz bozdunuz lan bide 2500 den 2000 e dusurdum diye seviniyodum
of kıyamam yazık auhuaha...

ama yapcak bişe yok. bazı insanlar maaalesef para saymayı bilmiyo. ölde elini atınca desteyle gelio..

bu siteye 50 lira bile verilmez...
bak herkesin önünde sana her türlü yemin edioyorum. ben sana bu sitenin aynısını saadece 3,5 saatte yaparım (nete yüklenmemiş şekilde)..

bi kere menü bile dhtml.. bi tek olay ortaya animasyon yapmışlar. o da kolay. hatta beleş..

senden ricam, bi google'a residence yapıp arama yaparmısın. yani stieyi yaptırmadan önce yapman gereken şeydi aslında bu ya..

örnek site linlki vericektim ama vazgeçtim, googledan çıkan tüm residence sayfaalarının hepsi sana yaptılan siteden 1000 kat daha iyi. tıkla işte birine.. gör farkı.. adamlar direk bakkal dükkannına site yapmışalr. 2000 lira ne ya.. git konuş olmaz bu de.. bi site beğen netten. bundan yapın bana de.. yapamıyosanız parayı alıyım siteyi alın de...

rezil bi site bu yuh yazık valla yazık...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...