Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DK açtım fakat?

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

modlar troller tabiki. ama kendi yetkilerini zevkleri icin kullanmamalı.

bizim gibi trolleyebilir, veya dalga gecebilir. kendi bolumu dısında nasıl yazıyorsa yani.

ya neyse, ben sadece gangren yerinde olsam trolleseydim, eğlenme niyetim olsaydı katılırdım konudakilere.

burada trolu oldurdun, kafasını yardın.

1 sayfa bile surmedi :(
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Gangren said:

Hmm, yanlış bilgilendirme yapmak nedeniyle uzaklaştırsak mı?

burda ve paticiğin diğer her türlü bölümünde daha beter şeyler varken bunu banlamaya layık gorduysen banla.

forumda elli defa konusuldu, boyle bir sey sormadan dk acıldıgında ne oluyor diye arastırabilir.

ya yok arastırmasını gectim boyle bir soru soruyosa oyle bir cevabı da hakediyor. o nasıl bi sorudur ya.

soyle yanlıs bilgilendirmeden uzaklastırsak mı, ondan banlasak mı vs vs yapman sadece sinir etti başka birşey değil.

aradım ve bulamadım, sordum ,

dalga gecilcek bişey yok bence.

madem soru sana abes kaçtı, cevap yazmassın.

bu tavır ne anlamadım. hakediyor ne demek

sende beni sinir ettin.
Sosyal ağlarda paylaş

başlangıç için zevkli ama ilerisi için çok buyuk bir hata yapmışın . şimdi her yer dk ise grup bulmakta raide girmekte bilmem ne yapmakta atmakta yada tutmakta zorlanıyorsan . catacylsm de dk lar 2 kat daha fazla artıcak worgen dk dolucak heryer worgen goblin vs. denemek isteyen sıfırdan kasmaya usenecegi için gene dk açıcak . iyi ,super ,uber sana destek olacak bir guild in yoksa DK en iyi altkarakterdir. unholy den %20 mount speed i alırsın alayına herb, mine farmlarsın:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...