Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

hmm arkadaşlar bir iki sorum olacak, arama da yapmadım belki konuşulmuştur daha önce ama çok ayrıntı sormuyorum zaten.

1. online oynamak için orjinal oyun mu gerekiyor? sanırım gerekiyodu ama orj olmayan serverlarda da oynanıyodur belki.

2. single player'ını oynadınız mı bu oynun nasıldır? güzel mi?
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Nasıl dog tag topluyoruz?

Singleplayer oynamanın getirdiği bir unlock, XP var mı?

EA sunucusu ne oluyor EA'in host ettiği mi? Öyleyse niye hiç yok nereye gidiyor bu paralar :P

Dog tag adam bıçaklayınca alıyorsun
Single'ın multiye hiçbir etkisi yok diye biliyorum
EA sunucusu bildiğim kadarıyla EA'den parayla kiraladığın sunucu oluyor, böylece sunucun ranked olabiliyor. Sanırsam tabi :) EA sunucusu ile ranked arasında bir fark varsa o zaman tüm teorim iptal oluyor tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bişey sorcam ben bu helikopterleri falan indirirken missile lock olayı yok mu?Engineerın 3 tane roketatarını da açtım sonuncusunda roketi attıktan sonra sadece nereye gideceğini yönlendiriyosun ama ben helikopter kullanırken falan missile lock diyo ve de hiç kurtuluşsuz indiriyolar helikopteri? Ne iş anlamadım ben daha, bilen varsa söyler mi lütfen?
Sosyal ağlarda paylaş

tracing dart atıldıysa heliye RPG veya gustav(2. roket) ile kitlenebiliyorsun. ama en iyisi gustav kesinlikle. çok hızlı ve tracerlara kitlenebiliyor. blackhawk indirirken tracer a bile gerek yok. iyi kullanabiliyorsan gustav ı yeterli.

tracer olan aracın üzerinde kırmızı bi ışık yanıp sönüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun baya eğlenceli aslında ama sırf attacker oynarken 4 squaddan 3 tanesinin sniper olması yüzünden bıaktım oynamayı. Sınıf seçimlerine biraz denge getirmeleri lazım. Helikopteri alıp pusacağı noktada helikopteri düşürenler falan kafayı yedirtiyor. Onun dışında missile lock olayından kurtulmak için vehicle speciality olarak smoke almak işe yarıyor diye biliyorum. Yanlış biliyor olabilirim tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

squad çok önemli ama iyi squadın olsada feci camper oyun.resmen camp yapmak için zorluyor.

Silahlar dengesiz smg ile bir şarjör boşaltıyorsun adam ölmüyor sonra malı teki o arada gl atıyor çat yatıyorsun.

onu geçtim kırk saat sniper ile vurmak için kasılıyorsun yok mesafeydi yok mermi hızıydı 12x zoomla kırk takla at gerçek hayatta bir adamı ortadan ikiye bölen m95 ile min 2 hit marker ile adam öldür,sonra karşıdan yine 12x mesafeden adamın biri kafana gustavı sallasın öl

hadi onuda geçtim sprayledikçe accurcy si artan lmg nerede görülmüş.

cod u tahtından indirebilecek bir oyunken çok basit mekanik hatalar yüzünden bence keyifsiz bir olmuş. giriyorum oynuyorum yağ var ,şeker var, un var helva yok.

bugün girdim biraz oynadım her normal yollarla ölümüme karşılık 10 kere gl veya gustavla öldüm ve explosion upgrade ile bunlardan kaçış resmen yok.

Not:birde 15-20 mermi ile ancak adam öldüren sniper rifle hadisesi var ki ona hiç girmiyeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Bence piyasadaki en kötü silah mekanikleri. Fazla level bazlı olduğu için Bioshock'a kızarken BC2 ile tanıştım.

Modern savaşın güzelliği, atmosfer, ekipman hatrına oynuyorum. Onlara kaptırınca güzel bir deneyim oluyor. Spor olsun diye oynayacak olsam malesef konsol port olup, dedicated desteği bile sunmadan bundan daha competitive ortam sunabilen oyunlar var. Ama şimdi gidip başka birşey oynasam orada da bundaki multiplayer sistemi, harita büyüklüğü, yıkılabilen ortam gibi öğeleri arayacağım.

Aynen burada bana dendiği gibi, sunucu ayarları ne kadar sıkı olursa o kadar keyifli oluyor. Oyunun gerçek potansiyeli o zaman ortaya çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...