Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Avrupa versiyonuna yeni skinler geldi. ama daha US versiyonda yok. daha doğrusu US PSN den kayıtlıysan oyuna ve vip kodu ordan girdiysen daha alamıyorsun yeni skin packleri. UK PSN de var ama. saçma sapan işler işte.

DICE baya bi rezil götürüyor bu işi. Farklı platformlarda farklı zamanlarda patch çıkarmalar, farklı content packler. şimdi aynı platformda 2 ayrı bölgenin birinde çıkardılar bu skin pack i. çok pis küfür ediyorum valla.
Sosyal ağlarda paylaş

nerden de şu kilitlenme sorununu çözdüm ya kalkamıyorum başından sdsfsf. eskiden 2 maç sonra kitlenirdi hard reset kurtarırdı oyunu yine açmazdım en azından.

eğer yaşayan varsa kitlenme sorununu benimki 64bit os olduğu için yapıyormuş(genelde de aynı). xp sp2 uyumluluk modu ile çalıştırınca sorunsuz çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl FPS abi bu. Lean yok. Prone yok yahu prone. Tabancayı kafaya dayayıp vuruyorsun 3. mermide ölüyor. Keskin nişancıyı silselermiş daha iyi. 3 atışta ölmüyor. 50% accuracy oynuyorsun 30 shots 3 kill bitiyor oyun lol. 10 metre ötede osursalar deprem oluyor. Scope oynuyor crosshair oynamıyor. Vurulurken karşılık vermek desen 3 metreden göğsüne sıkıyorsun hala 100% HP. Level sistemi yapacağız derken göz çıkarmışlar. Gameplaye notum sıfır.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar onun için hardcore mod yapmıslar işte kolay ölüm istiyenler için

ayrıca body armor kullananlar var tabi biraz geç ölüyolar

sniper olayına gelince 2 vuruşta alıyor.kafaya vurursan direk ölüyor

phrone olmaması iyi bence.kıyıya köşeye saklanıp kaybolucaklar.eğilirken bile agaçların arasına girince gozukmuosun

ayrıca lean direk oyunları kantırlaştırıyor bence
Sosyal ağlarda paylaş

niggaknow said:

headshot olayının

headshot var 10 point veriyor fazladan

arcane said:

Nasıl FPS abi bu. Lean yok. Prone yok yahu prone. Tabancayı kafaya dayayıp vuruyorsun 3. mermide ölüyor. Keskin nişancıyı silselermiş daha iyi. 3 atışta ölmüyor. 50% accuracy oynuyorsun 30 shots 3 kill bitiyor oyun lol. 10 metre ötede osursalar deprem oluyor. Scope oynuyor crosshair oynamıyor. Vurulurken karşılık vermek desen 3 metreden göğsüne sıkıyorsun hala 100% HP. Level sistemi yapacağız derken göz çıkarmışlar. Gameplaye notum sıfır.

Consolefaglerin controller'ında buton kalmaması gibi bahaneler üretiyorlar bazı şeylerin eksik olması için eheh.
Prone olmaması çok iyi oluyor, feci camping var oyunda zaten, prone olunca vurmak imkansız oluyor bazı yerlerdeki insanları.
Lean olsa iyi olurdu, evlerın köşeleri falan cover olarak kullanılmıyor böyle.
Damage ise, consolefagler yüzünden gene, tepki veremeden öldükleri zaman ağladığı için bir sürü insan damage düşük. Hardcore serverlara gir. Yoksa sadece medic ve assault'un silahları bi boka yarıyor, recon ve engineer rifle'ları çok manasızlaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hardcore deneyeceğim. Yeni olduğumdan isim korkuttu. Şöyle DoD kıvamında bir oynanış istiyorum belki hardcore o tadı verir.

Ancak sorun o değil. Zor ölümden öte birşey söz konusu. Adamın arkasına yanaştım, tabanca ile kafasına sıkıyorum sıkıyorum ölmüyor. CS'de bile kafaya ilkinde olmasa ikincisinde tabuta serersin.

Tamam, oyun epey bir arcade, prone olmasın, lean de olmasın ama o zaman 3 metreden zoomshotım adamı ıskalamasın. Ha bu arada Counter'da lean yokken nasıl Counterlaştırıyor onu anlamadım eheh.

Atmosfer falan şahane. Hele o duvarlar yıkılmıyor mu ilk kez bir oyunda düzgün yapıldığını gördüm.

Sorularım vardı yarısını unuttum. Ayarlarda yaw/pitch factor var, benim aklıma helikopter falan geldi, bunlar tam olarak ne iş görüyor?

Çok oynadığım söylenemez ama 1 rank bile alamadım. Recon oynuyorum, objective yapmaya çalışıyorum. Nedendir?

Bazen medic tankın önünde res atıyor. Kabul etmemenin bir yolu var mı?

Bir de enter battle'ı otomatiğe almanın bir yolu var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

rez i kabul etmemenin yolu yok.

enter battle otomatik yok galiba.

hızlı level atlamak istiyorsan objectiveleri kovalamak iyidir ekstra puan için. ayrıca achivement kasmak, badge toplamak medal toplamak süreci hızlandırır.

ayrıca silahlarda her 100 kill de gold medal alıyorsun. 5.000 pts 1000 kill yapınca o silah için 10000 platin medal alıyorsun. gadget ve araçlar için her 50 kill gold 500 kill platin. tabi bu konsol için böyle ama herhalde pc içinde aynıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynayarak keşfettim, 1-2 patlattım bir de tabanca ile adam öldürdüm madalya bile verdi eheh.

Hardcore bana göreymiş. İyi bir atışta indiriyorsun, ne iyi. Bütün silahlarda mı crosshair yok? yoksa sadece tabanca mı. Yalnız hardcoreda da recon vurulurken kesinlikle karşılık veremiyor.

Atmosfer ve takım oyununa lafım yok zaten. Squad çok iyi düşünülmüş birşey. Duvarlar patladıkça binalar çöktükçe resmen orgazm oldum. Müzikler de çok iyi.

Ping sorunum var. 45 yazıyor giriyorum 190? Bir de forum olarak takıldığımız sunucular var mı?

Bir de böyle tam urban olan bir harita var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...