Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

dün bi serverda oynuyodum
2-3 el sonra herkes çıktı 2 kişi kaldık
sonra diger tip de çıktı tek basıma kaldım attackerda 1v0 olarak
ben de basladım mcomları yok etmeye
mis gibi puan geldi
400 puan zaten oyun bitince best player ve best squaddan
8 mcom var onlardan da 200 puan toplam geliyo

recona item lazımdı onla kastım biraz
patlayıcıyı koyup tankla dmg verip her dmgda 50 puan alıyorum mis gibi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Harcadı oyunu EA ve DICE. Çok basit şeyleri bile fixleyemediler. Hayatımda gördüğüm en kötü proje yönetimi sanırım.

Ben hala vakit buldukça giriyorum ama büyük oranda oyuncu kaybettiler. Her şeyin düzelmesini bekleyip öyle alın bence oyunu. Zaten haberiniz olur eğer adam gibi patchler çıkarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

evet, zaten herkes ayni seyle oynuyor ilk olarak o var.

bazi oyunlarda cok hafif aim var (herkesin aklina ilk konsol fps leri geliyor boyle bildigin targeti kendi secen, cok cok az bir aim oluyor bazi oyunlarda hissetmiyorsun bile yani), battlefield'de aim 0, o yuzden ben alismakta zorlanmistim ilk bikac gun, mw2 den sonra bisey eksik hissi geliyordu direk bu yuzden.

ama yeni controllerlar baya iyi, o kadar alisiyorsun ki mousela oynarmis gibi oynayabiliyorsun belli bir zaman sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Konsol ve FPS hala bana ters geliyo, önyargı biraz gerçi, bi süre denemeden pek de bi şey dememek lazım.
Ama şu var gördüğüm, Youtube'da BFBC2 videosu arattığımda çıkan sonuçların %80'i Xbox veya PS3 videosu ve PC'deki kadar karambol değil oyun. Şöyle,
PC'de binanın köşesinden kolun bacağın gözüksün ölüyosun anında. Çatışma olan kısımdan değil de kenardan köşeden gideyim diyosun, çatışmaya yakın bi bölgedeki sniper vuruyo seni. Her şey çok karambol.
Ama konsolda öyle değil gibi. Millet aim almakta zorlandığı için o kadar psikopatlaşamamış. Ya da en azından benim gördüğüm videolardaki oyuncuların çoğunluğunda bu durum vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi soyleki ozellikle modern warfare serilerinde call of dutylerde INANILMAZ bir auto aim var o yuzden konsolda fps ye baslanacagi zamanki en iyi secim odur.

tabi bunu o zamanlar farketmiyosunuz pek ona alistiktan sonra diger fpslere gectiginizde hafif bi bocalama oluyor malum cunku artik makina sizin yerinize degil siz kendiniz aim almaya basliyorsunuz :D burasi saka tabi alet sizin yerinize aim almiyor ama inanilmaz bi aim assist var.

diger oyunlarda bu nisbeten daha az. ben 1.5 yildir fps oynuyorum ps3de aletide modern warfare oynamak icin aldim resmen artik bi yerden sonra oyle bi noktaya geliyosunuz ki auto aim kapama ozelligi olan oyunlarda bunu kapatir hale geliyorsunuz cunku o aim assist sizin aiminizi bozmaya sizi rahatsiz etmeye basliyor :)

en azindan benim icin oyle oldu bc2 de kapali oynuyorum ben.

ha konsol serverlari ayri zaten lag mag hicbisey yok tertemiz oyun. zaten bad company konsol oyunu serisi yani adamlar biraz surdan para kazanalim diye pc ye de cikardi diye dusunuyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...