Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Ya bu sefer değişik bi kararlıyım gibi bilmiyorum sdfg

Futbolun çok içinde olmak lazım oyuncu kovalamak için. En azından genç yetenekleri bilmek gerek. Ben çok fazla zaman ayıramadığım için futbola o konuda eksiğim ve oyunda uzun vadede sıkıyor bu.

Ben de ronaldo'yu sahaya salayım atsın çıksın istemiyorum işte :D Ama diğerini de yapamayınca zevki gidiyor bi süre sonra.

AMA BU SEFER VALLA
Sosyal ağlarda paylaş

2016'da olsada yıldız kadromu kurmuş bulunuyorum. Manu'yu batırma girişimlerim, başkan değişimiyle tam tersi etki yaptı ve yeni başkan 300 milyon avro gibi uçuk bir transfer bütçesiyle gelince, elime hakim olamadım ve şu ilginç kadro meydana gelmiş oldu:
----------Regen 4 yıldız hayvan kalecimiz---------
Zapata--------Pique-------Evans------Regen Azman Rus Bek(4yıldız)
-----------------------De Rossi------------------------
------------Fabregas-----------Pjanic----------------
-----------------------Canales-------------------------
-------------Rooney------------Agüero---------------
Yedekler:
Akınfeev, Dzeko, Fletcher, Montolivo, 2 adet rahatsız regen bek, Delfouneso, Mahmudu Sissoko ve 2 adet ortasaha(amc-mc-dmc) oynayabilen regen
Sosyal ağlarda paylaş

"True Football Manager" said:

What 5 attributes are the most important for that or another pitch position?

Goalkeepers (GK)

Handling, Positioning, Reflexes, One on Ones, Aerial Ability

Wing Defenders (DRL)

Tackling, Teamwork, Pace, Marking, Decisions

Central Defenders (DC)

Tackling, Jumping, Strength, Marking, Concentration

Central Defensive Midfielders (DMC)

Tackling, Passing, Bravery, Determination, Work Rate

Central Midfielders (MC)

Tackling, Passing, Teamwork, Decisions, Determination

Flank Midfielders/Wingers (ML/MR/AML/AMR)

Passing, Crossing, Dribbling, Pace, Teamwork

Central Attacking Midfielders (AMC)

Passing, Creativity, Flair, Technique, First Touch

Quick Forwards (FC)

Finishing, Composure, Pace, Acceleration, Dribbling

Towering Forwards (FC)

Finishing, Composure, Strength, Jumping, Anticipation
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray ile başladım ben de. 4-4-1-1 şekline alıyorum, 4-4-2, 4-3-1-2 falan, değiştiriyorum maça göre, rakibe göre.

Jo çatır çatır gol atıyor, bazen santos destek arkasında, bazen yanına barosu veriyorum. Elano çok iyi pozisyon yaratıyor. Arda iyi top taşıyor falan.

İyi top oynuyor takım şu an, yanlız şu basın toplantıları bazen içine ediyor takımın. Ya tamponları kalkıyor ya da moralleri düşüyor.

Bu arada 1.75M euro transfer bütçesi vermişler lan ben napayım bununla
Sosyal ağlarda paylaş

boş transfer yapma yav, zaten gs'nin kadrosu süper lig için iyi, bütçeyi maaşa çevir, yönetimle aralar açılmasın. oyuncu özelliklerine değinmişken, herkesin ayrı taktik yapısı vardır, ona göre özelliklere bakıp oyuncu ararsınız. tabii pozisyonlara göre belli başlı özellikler var, onların yeri ayrı. ben, fiziksel özellikleri, work rate'i ve determination'u olmayan oyuncu çekemiyorum mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

italya 2. liginde başladım da düzgün transfer yapamıyorum, hemen param yok hem de italya içinde transfer yaparken her oyuncunun bir kaç tane co-owner'ı oluyor..

nasıl hallediyoruz bu co-owned futbolcu transferlerini?

100%'ünü mü almak lazım?

co-owner transferi filan yaparken, orda oynuyacağı takımıda belirliyorsun.

transfer ederkende, orda co-owner seçeneği var zaten. yarısını bile alabiliyorsun sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Delyyyy said:

boş transfer yapma yav, zaten gs'nin kadrosu süper lig için iyi, bütçeyi maaşa çevir, yönetimle aralar açılmasın. oyuncu özelliklerine değinmişken, herkesin ayrı taktik yapısı vardır, ona göre özelliklere bakıp oyuncu ararsınız. tabii pozisyonlara göre belli başlı özellikler var, onların yeri ayrı. ben, fiziksel özellikleri, work rate'i ve determination'u olmayan oyuncu çekemiyorum mesela.

stamina strength ve balanca olucak bende de. defansif adamlarda anticipation şart. mourinho gibi adamım , yağmuru önceden bilip şemsiyemi yanımda taşırım diyen her oyuncuya kapım açık.
Sosyal ağlarda paylaş

Of ya..

Manchester United'la oyun açtım. Zaten takım batıyo, ayda 5 milyon sterlin borç ödüyo. Her sene şampiyonlar ligini alırsam anca dönecek sermaye. Namağlup gidiyodu süer gidiyordu sezon.

Az önce kasım ortası milli maç döneminde dostluk maçında 45 dakka oynama emri verdiğim Rooney'in 39. dakikada bacağı kırıldı. 6 ay sakat. Sezonu kapattı.

NAPICAM LAN BEN ŞİMDİ?!

Kahpe kader...

Q_Q
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...