Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

fallout 3 RPG diye çıkıp fail olan ama sandbox olarak gez toz adam kes harika bir oyun.
borderlands hack&slash, başka birşeyde olmaya kasmıyor ve harika oturtulmuş zorluk vs. bi arayüz sorunu var bide uğraşılmamış multiplayer saçmalığı ama yinede zevkli.

xaenin en büyük hatan single oynamak olmuş o zaman. direk 4 kişi 2 saat uğraştık ettik girmeyi başardık (port saçmalıklarını yaptık felan) , sızana kadar da oynadık bayada eğlenceliydi. tekrar denersen birlikte oyna birileriyle yoksa oyun çok kolay pew pew ateş ede ede bitirirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

borderlands fastpaced bi fps olduğu için çok hoşuma gitti benim. bir de son dönemde çıkan mw2/wolfenstein vs gibi dümdüz durup zoom açıp karşında mal gibi duran düşmanlara 2şer 3er kurşun atmıyosun. nispeten daha challenging olması bile hoş. yani aim, strafe kastığın fps çıkmıyo bu aralar.

artı silahların çeşitliliği mükemmel bi özellik. her fps oyununda olmalı dicem ama yapamazlar :/ istediğin şarjor, reload time, accuracy ve damage'a göre silah kullanmak süper zevkli bi olay. mesela ben 4-5 level boyunca 2 kurşun kapasiteli, ama dehşet damageli bi revolverla takılmıştım. süper sniperlar, smgler falan varken.

dlc'sinde umarım yağmur gibi zombie geliyodur şöyle serious sam stili. keyif olur valla :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
herşey iyi güzel de ben bir kısmı anlamadım. oyunda tek tabanca solo olarak mı takılcaz hep? yoksa ilerde mi gelecek grup üyeleri?

önden tankı yollarım ben arkadan sniperlarım diye düşünerek sniper açtım ama yalnız kalıp aggro ile uğraşmak yoruyor beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
mahoolmez said:

Oyunu yeniden yükledim arkadaşlarla oynamak için. Gameranger varda oyunlara bağlanamıyoruz nedense. Joine basınca kendi açıyor oyunu ; lobbde no match found diyor. Önceden giriyordu halbuki.

gameranger 16000 portunu kullanıyor sende veyahut hostta açık değilse bu port oyunu görememe durumları oluşabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...