Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
aktiftablet said:

Kaede said:

fallout 3 kötü bir oyun, borderlands iyi bir oyun. Anlaşılamayan nokta nedir ?

Senin oyundan anlamadığın anlaşılıyo :) Borderlands daha kötü bi oyun.

2 oyunununda tek ortak yanının post apo. dünya olması bunların kıyaslanabilceği anlamına gelmez. Çok yersiz. 2sininde iyi kötü tarafları var. İkisininde birçok oynayanı var. Zevk renk meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Ben de level 7'de bıraktım, inanılmaz bayık geldi atmosfer. Ama zevk meselesidir tabi. Hatta afedersiniz korsan indirdim, çalışmadı, sinirlendim 50 dolar verdim, ertesi gün sildim oyunu, öyle diyim. Bana pek gelmiyor o atmosfer.

post apokaliptik denilen atmosfer benide boğuyor açıkçası ama oyun güzel eğer 3-4 level daha dayanaydın devam edicektin oyuna :) o başlar sıkıcı gelmişti çünkü banada.
Sosyal ağlarda paylaş

Onun dışında bir de, madem böyle bir sistem kurmuşsun arkadaş, multiplayera koy eşşek kadar bir map, koy araçları, insanlar kastıkları karakterleri kapıştırsınlar. Belirle hangi level aralığında insanların girebileceğini, mis işte. O zaman single oynamak için sebebim olurdu. Ama işte gidip böyle o kadar karakter kasıp sonra, "SANA YUMRUK ATTIM, ŞİMDİ BENİMLE SAVAŞMAK ZORUNDASIN" büyük saçmalık ve lapacılık. Adamlar bildiğin uğraşmak istememiş dediğimle, ama insanlar birbirine vurmak isterler şimdi diye kibarlık edip, bir arena koymuşlar, bir de fikirtepe usulü duel.

Olacak iş değil sözün özü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...