Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alacakaranlık

Faerdun

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
said:
quamor, 14 November 2003 19:51 tarihinde demiş ki:
miroglu karakterinin uzerine cok basit kacmis bu rol ona. bence 10 uzerinden 6 alir .[hline]ben almiyorum

Ehu, ben de Ugur Yücel biraz adam etmiş Imirzalıoğlu'nu diye düşünüyorum aksine. Miroğlu gibi bir diziden sonra buradaki oyunculuğu bana çok çok gelişmiş gibi geliyor, yine de zayıf tabii Uğur Yücel'in yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 11 February 2004 11:12 tarihinde demiş ki:
said:
quamor, 14 November 2003 19:51 tarihinde demiş ki:
miroglu karakterinin uzerine cok basit kacmis bu rol ona. bence 10 uzerinden 6 alir .[hline]ben almiyorum

Ehu, ben de Ugur Yücel biraz adam etmiş Imirzalıoğlu'nu diye düşünüyorum aksine. Miroğlu gibi bir diziden sonra buradaki oyunculuğu bana çok çok gelişmiş gibi geliyor, yine de zayıf tabii Uğur Yücel'in yanında.

Olay biraz beklenti olayı miroğlu gibi bi karakterin üstüne bi polisi oynamak yakışmamış ama oyunculuğundan anlamam iyidir herhalde Uğur Yücel güzel bir karakter olmuş adam zaten oynuyor ama dizi bana sürükleyici gelmedi 2 gün izledim daha da hiç izleyesim gelmedi.
bu alemde kurtlar vadisini tek geçerim.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Roller iyi oturmuş ama hala ben Kenan İmirzalıoğlu'na alışamadım polis rolünde sesten dolayıdır belki de. Ama Uğur Yücel önünde eğilirim yani adam muhteşem oynuyo o rolü sesi konuşma tarzı falan mükemmel oturmuş adam büyük oyuncu helal olsun.Taylan Bros.u da bi sevemedim gitti Osman Sınav gibi bi karizması yok gözümde daha.
Sosyal ağlarda paylaş

uğur yücel olmasa yokolmuş bir dizi tek başına adam ediyor diziyi bana göre

izliyorum beğeniyorum.Hele uğur yücel in laflarına hastayım.

Karakolda geçen (kafanı keserim şurda oturur kebabını yerim)
bide istasyonda şu mafya herifle geçen (Babanı alıcan kazığa oturturcam fln dedi ya)

favori diyaloglar arasında :))
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Süper bi dizi oldu

Kurtlar vadisinden daha çok seviyorum
İzleyin bunu

kurtlardan bıktım zaten izlemiorum artık =)

tavsiye ederim bu diziyi....[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Vaklla aslında dizi pek öyle ipe sapa gelir bir dizi değil.
Oyuncuların çoğu çok kötü bir oyunculuk sergiliyorlar. İmirzalioğlu Ben Affleck' in türkiye şubesi gibi resmen. Uğur Yücel' in laflar çok komik ama çok nadir laf çıkıyor genelde hep aynı mimik ve lafları tekrarlıyor. Bir tiyatrocu olarak zaten çok başarılı bir oyuncu değil ama daha önceki filmlerini felan düşündüğümde buradaki oyunculuğu çok kötü.
Konu aynı noktada hep dönüp dolaşıyor. Bu konuya fazla bile bölüm harcadılar bence. Şimdi isimli adamları sokup prim yapmaya çalışıolar. Uğur Yücel' in kardeşini oynayan çocuk(adını bilmiyorum ama begenirim), Sezen Aksu ve Özkandan diziyi kurtarmaları bekleniyor. Bence zor.

Dizi her bakımdan sığ kısacası.

İyi olan kısımları yok mu bence var. Mesela OLgun Şimşek rsmen her zamanki gibi iyi bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor. Kötü adam rolunun de altından kalkabildi.
Özkan' ın oyunculuğunu beğenirim bu dizide de fena değil. Ama sırf Özkan için dizi seyredilebilir çünkü bir manyağı canlandırıyor ki tam manyak olmuş. Laflar akıllı bir adamdan çıkcak laflar değil zaten.
Olgun Şimşeği Hobbit diye çağırıyor adam. Gerçekten laftalarını dinle sadece ve gül onun oynadığı sahneler çok eğklenceli. Ama sonuçta yapacak işiniz yoksa seyredin tarzı bir dizi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

tema bakımından zayıf olduğunu düşünüoyorum ancak oyuncular fena değil. özellikle uğur yücel işi götürüyor ve emir karakteri kesinlikle çok başarılı. kişisel favorimse özkan uğurlu (soyadı buydu yanılmıyorsam). aynı karakterde hem kültürü hem onu suç işlemeye yönlendiren hayvani içgüdüleri ve egoları toplamış. ayrıca mimikleri de oldukça başarılı. replikleri sırasında kullandığı ani iniş-çıkışlar hem dikkatin onda yoğunlaşmasını sağlıyor hem de oynadığı neredeyse şizofrenik karakterin derinliğini gösteriyor. bence dizideki en enteresan karakteri oynuyor özkan uğurlu ve en az uğur yücel kadar başarılı.[signature][hline]first there was light
then came the night
cruel nothingness...
Sosyal ağlarda paylaş

uğur yücel başta olmak üzere hepsi çok ii oynuolar, konuşmalar çok doğal, kısacası normal ve güzel.

ama en son bi göz attım, ağa dizisi gibi garip şeyler yapmışlar sinir oldum kapadım.

[signature][hline]KEDIDIR KEDI !

[Bu mesaj Rahan tarafından 11 Haziran 2004 18:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...