Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emresonmez.com

Zegna

Öne çıkan mesajlar

bos zamanlarımda benim ve arkadaslarımın dobermannlar ve egitim yarısmaları hakkında cevirdigi makaleler ve kopegim frodo ile alakalı yazıları yazdıgım blog.

cok anlamdıgım ıcın daha bıtıremedım, ara ara yazıyorum bişiler.

dobermanları merak edenler, kopek egitimi ve yarısmalar ile ilgilenenler varsa guzel seyler bulabilirler.

zaman buldukca update edecegim. ayrıca dinana yardımı ıcın tesekkur ederim, pek anlamadıgım icin o kurdu siteyi.

http://www.emresonmez.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

bos zamanlarımda benim ve arkadaslarımın dobermannlar ve egitim yarısmaları hakkında cevirdigi makaleler ve kopegim frodo ile alakalı yazıları yazdıgım blog.

cok anlamdıgım ıcın daha bıtıremedım, ara ara yazıyorum bişiler.

dobermanları merak edenler, kopek egitimi ve yarısmalar ile ilgilenenler varsa guzel seyler bulabilirler.

zaman buldukca update edecegim. ayrıca dinana yardımı ıcın tesekkur ederim, pek anlamadıgım icin o kurdu siteyi.

http://www.emresonmez.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Ractamainus said:

abicim zaten o topic'i açan dynun. bunu yapan da dynun. bildiğin public bir tema işte, ne olacak ki.. kullanmasın mı başkası?

bişi demedim zaten. kötü olmuş, ben de yol göstermesi açısından link verdim. okunabilicek bi site değil. çok karışık.

ayrıca 50 sayfa Hayvan Hakları Yasası var, buna link falan versen ne bilim. bu şey gibi olmuş, mezuniyet töreninde 45 dakika okul müdürünün yazdığı şiiri dinleme zorunluluğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bence dinan'ın dediği gibi öncelikle ana sayfadaki yazılar kısaltılmış olmalı. bu haliyle anlamsız görünüyor. yazının tamamını okuyacak adam, yazının kendisine gider.. arama motorundan gelen de yazıya gider direkt zaten. ana sayfanın amacı genel bakış sonuçta.

sonra isim yönlendirmesi konusunda; frame kullanmak yerine emresonmez.com ismini de foxfargo.com'un olduğu sunucuya yönlense iyi olurdu.

bir de içerik olarak blog'a girdiğinde, tam olarak neyle karşılaştığını ilk bakışta anlayamıyorsun. "fro di perlanera" mesela.. öyle blogu incelerken, di perlanera'nın kennel olduğunu anlayınca, köpeğin isminin de frodo olduğunu görünce anladım köpeği işaret ettiğini.. alt başlık hala anlamsız benim için =) "frodo ve diğer dobermanlara dair..." falan olsa misal, direkt blogun ne olduğunu anlar gelen kişi.

o anlamda ana sayfa, anlamsal olarak düzenlenebilir bence.

tema güzel bence. tek sorunu şu gibi; içerik daha bir wiki gibi. bu içeriğe en azından daha geniş bir tema kullanılabilirsi, yazılar çok uzun çünkü. tarzı da kişisel olmadığı için blogun..

bunlar blog'u ilk gördüğümde aklıma gelenlerdi de üşenmiştim yazmaya =P

ek: misal şimdi bakarken, zordan x tahi-reme'nin de ebeveynleri olduğunu anladım. ama çok geç! =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...