Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

BlindArcher said:

Hö nasıl yani? el ile lazım olanlara tıklıyorum deme :P.
Eğer öyle demek istediysen, skill global cooldown çalıştırmadığı için makro klavyelerine ortama göre 3 er tane ayrılmış kaydedip, otomatik çalıştırtıyorlar.
Yada, en çok kullandıkları skillere en çok kullandıkları buffları yerleştiriyorlar bir addon ile. Normal skille bastıkça o bufflarda dönüyordu.
Bilgin yoktur felan diye yazayım dedim.

valla annamadım tam dediğini ama
bende addon vardı bi tane 3 tane chosen buffunu koyuyosun bi tuşu oluo ayarlıyosun otuşa basıosun o sıradakini atıo. zaten 14 sanyeden 3 tane atabiliodun en fazla.
ama o bile bayıyodu işte
Sosyal ağlarda paylaş

ay, veya bilmiyorum yil sonra AoC ve WAR accountlarini aktive ettim, tekrar bir deneyim diye (aslinda wow oynuyorum da rested beklerken iste, baska turlu kasilmiyor hehe :)

WAR cok daha iyi gorundu gozume, ozellikle GFX motoru bence COK COK COK daha iyi. bloom olsun, diger ozellikle olsun, o sacma sapan frame atlamadir, makineyi kasmadir tamamen ortadan kalkmis, texturelar cok daha guzel hitap ediyor. kotu olan 2 sey ise, biri, beni basimdan beri rahatsiz eden animasyon effectleri hala ayni halde, gorunuse gore degistirmeyi planlamiyorlarda.. karsidakinin ne yaptigini okumak imkansiz gibi bir sey, hala 10 yard oteden melee vurmalar, casterlarin animasyonlarinin karismasi, buyulerin effectlerinin cifter cifter cikmasi veya tamamen buglanip ard arda buyu atmamaya ragmen cikmasi vs. digeri en can alicisi ise, low level pop baya baya azalmis, prime time denebilicek bu saatlerde bile 25 dakika queue bekledim ve gelmedi.. quest yapmak istedigim bir oyun degil sahsen war benim icin.

boyle paylasmak istedim kendimce.. iyi gidiyor ama WAR, en azindan gelisme var, askere gitmeden once denemistim, launch'tan farksizdi, su an kesinlikle oyle degil, baya baya iyi yonde degisiklik olmus... AoC'da oyle dogrusunu soylemek gerekirse. Cok mutlu oldum ^_^

ps. simdi wow'a girdim burdada queue gelmiyor, hehe kimse herhalde alt falan kasmiyor haftasonu diye, yuksek tierlarda pvp yapiyorlar olsa gerek, ondan queue gelmiyor herhalde :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...