Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

keşke gelseydin, healer ve rdps yok diye bir partiyi alliance'dan toplamak zorunda kaldık.

yalnız kılpayıyla oldu resmen, safe'in son dk'sinde filan lootlayabildik. öyle ki rakip knight ile benim çok hızlı zar atmamı istedi master looter, ben 95 atınca hemen bana verdi miğferi. ama vermesinden 1sn önce 96 attı rakibim lol. özür falan feşmekan ama nasılsa loncadaş, önümüzdeki hafta o alır artık eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

yaw genelde geceleri sabaha karşı falan oynayabildiğim için t3ün sonunda tıkandım.

en çok wara ilk başladıgım günü özlüyorum heryerde insan falan vardı böyle. ne güzeldi kalabalıktı acaip eğlenceliydi şimdi bu sakinlik öldürüyor beni.

haklısın ama o zmn orvr dönmüyodu bu kadar. wcler amele pazarı gibiydi herkes wcde sc bekliodu. oyunun orvr açısından şu anki hali inanılmaz güzel bence ve norndaki denge de bayaa ii.
t3deki son lvlların için lotd den daha iisini bulamazsın bence gec saatte oynuosan. kimseyi bulamasan bile tek tek mob kes yine ii exp geliyo
Sosyal ağlarda paylaş

Endless trial sayesinde t1-2 hiç olmadığı kadar kalabalık. t3'ün sorunu lotd'e 25'de girilebilmesi. Orada sistem 36'ya boostluyor, hem daha fazla XP alıyorsun, hem scarab biriktiriyorsun hem de sandstorm düşürme şansın oluyor. Hatta healersan, yardımcı olabilecek bir BW bulursan 25-30 arası 15 dakika bir ding. Hal bu olunca 25-39 arası PvE'ye yönelim oluyor. Ben sıkıldım gerçi, 1 level bile alamadım orada, PvP leveling bir başka.
Sosyal ağlarda paylaş

son bir dk'de %98'e girdiniz ama neyse artık, bizim instance dışında kazanan yoktu sanırım. 8-)
http://img85.imageshack.us/img85/6913/invadorialegion.jpg
öcünü solo aldım ama sonra. (:P)

ha bu arada royal'ı kim düşürdüyse r28 wh'ı mutlu etti lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...