Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

altı bosver. ben-sen(healer tabi dps degil:P)-bijen-trat bi dps ile bide dps offtank tamam bu iş.

ayrıca benim bide archmage var onlada gelebilirim vl-lv ye. sam tank olur bu sefer ben healer:P bizim pis cüce harirde var 2 samarda ona atar getiririz.

ama biz rglilerin sacrx sorunu var tabi. adam bizim pve de görürse bide cakarsa dısardan arklarla gittigimizi o an biteriz:) gerci cokda umrumda degil yedigim kazıklardan sora:)
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:

ahaha ne demek görürse biteriz ya, arkadaşlarınızla pve yapıyorsunuz, ne var bunda.

sen ne diyosun hocam adam bizi vl de bossa gelmişiz rvr yapcaz diye vl den cıkarttı:)

yani bu yüzden bazen ortam geriliyor millet pve deyken olagan üstü hal ilan edilip apar topar rvr cagırılmaktan bazen tartışmalar cıkıyor:)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet giremiyorum bu aralar.Hesap kapalı onu açtırmam lazım ama işte bir iki sorun var:).Oasisle en son konuştuğumda gelebilirim demişti.O da sacrxden bıkmış sanırım.Yani gelmek isterseniz söylersiniz bana her türlü girersiniz ya da en azından iki karakteri değilde atıyorum tankla gelirsin falan eğer öyle istiyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bizde kestik ama yine knight helm düştü:( vardı o zate bende sadece 6 royal crest toplamış oldum baska bişeye yaramadı. toplam 14 royal oldu bölece:)

aslında 2 parca satın alabiliyorum ama almicam. aceleye gerek yok daha rr74 üm 79-80 olana kadar bi düya king olur yine satın aldıgım parcanın düşmesi acı olur:) en sona saklıcam royalleri o nedenle.
Sosyal ağlarda paylaş

Harir said:

Evet giremiyorum bu aralar.Hesap kapalı onu açtırmam lazım ama işte bir iki sorun var:).Oasisle en son konuştuğumda gelebilirim demişti.O da sacrxden bıkmış sanırım.Yani gelmek isterseniz söylersiniz bana her türlü girersiniz ya da en azından iki karakteri değilde atıyorum tankla gelirsin falan eğer öyle istiyorsan.

Biz oasisle bam güm girişiyoruz senaryolarda başkası mı oynuyor onun bw'yi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada artik benim de bir guildim var :D .

Benim altlardan birisini Greenpeace diye bir guilde sokmuştum. Guild inaktif olmuş, herkes de teker teker çıkmış. Bir tek ben kalınca guild leader olarak ben kalmışım.

Guildin şu anki adı greenpeace ama eltharion'dan da greenpeace isimli bir guild gelmiş, ama bu guildin ismi dolayısıyla isimlerini "Da Greenpeace" yapmak zorunda kalmışlar, CSR'a mesajlar atıldı, büyük ihtimalle yakın zamanda Greenpeace onların ismi olacak benimkinin (hemen sahiplendim yanlız guildi :) ) adı da "Organize Isler" olarak degisecek. Gerci 2 gündür oyuna giremiyorum kulaklarda hafif bir çınlama var ama hadi bakalım.
Guild rank 9, viper pit ihtiyacı olan altlarınız varsa bekleriz expleriniz boşa gitmesin. Guild alımı için ilk ve (mecburen) tek isim Sivribiber veya ana char Mendebur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...