Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

valla orderda soveleri tamamlayan kayboluyo bugün 3grup topladık anca öyle girdik altdorfa 15 sn daha tutabilseydi öteki instance pqyu bitirip indiriyoduk vpnizi ama kısmet artık
ayrıca order prime timeda stage 2 yaptı mı 11 kere kesiliyo sizin şamar'zanek. allahtan hep gitmiyoruz prime timeda :D
Sosyal ağlarda paylaş

trathias said:

valla orderda soveleri tamamlayan kayboluyo bugün 3grup topladık anca öyle girdik altdorfa 15 sn daha tutabilseydi öteki instance pqyu bitirip indiriyoduk vpnizi ama kısmet artık
ayrıca order prime timeda stage 2 yaptı mı 11 kere kesiliyo sizin şamar'zanek. allahtan hep gitmiyoruz prime timeda :D

valla ben tamamlayamadan kayboldum tratım:/ galiba war zamanım bitti bazı özel sebeplerden dolayı:( zaten guildden şutlanmışımdır ama şutlamadıysa sac hala söle de cıkarsın. oynasam bile gelemem uzun bi süre bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

trathias said:

valla ben tamamlayamadan kayboldum tratım:/ galiba war zamanım bitti bazı özel sebeplerden dolayı:( zaten guildden şutlanmışımdır ama şutlamadıysa sac hala söle de cıkarsın. oynasam bile gelemem uzun bi süre bakalım.

ne yani seni dövemeden mi kaciyorsun? :((

bu arada duellolarda tek alamadigim sinif kotbs.

karsidakilerin renown ranklari ne bilemiyorum tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam ile iki kişilik premade yaptık 40+ death blow aldım Altdorf'da. Kurtardık sandım, gültte hadi sc premade dedim bir baktım kilitlenmiş, lol.

Randvo felaket vuran bir şahıs, epix.

Telebirşey diye bir Marauder var Greenpeace'de, Teletabi olsun bundan sonra adı hatta, nasıl hırs yapmış beni kesmek için. Paso pull, defansif moralleri basmaktan damageım düştü. Dammaz Kron'a yazdım, skor +10 olana kadar biletini keseceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

fuzulee said:

sardi yerine trathias verelim duelde guzel oluyo kapışmak maralarla gerci %95 kesiyorum free renown gözüyle bakıyorum ama iyi oynayan kesiyo arada istiosan senin bi oyun bilgini ölçiim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Readjan said:

Sam said:

yok evil inc yenmiş saymadık da 2 pre-made vs 1 pre-made'in sonucu %90 belli her şekilde.

yani dun ssini koydugun sc gibi sanırım B)
Almanya yenilince biz de yenilmiş sayıldık (1954 Almanya - Macaristan macı sonrasındaki efsane yorum.)
arcane said:

Başında benim bağlantı kesildi, sayılmaz.
bak bakalım doycolt ne kadar oynamı$ :P
Sosyal ağlarda paylaş

trathias said:

evet aslında japonya'da prime timedı o saatler, orderın japonya'dan oynadığını dikkate almadık bugüne kadar.. ondan oldu hep (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Readjan said:

trathias said:

evet aslında japonya'da prime timedı o saatler, orderın japonya'dan oynadığını dikkate almadık bugüne kadar.. ondan oldu hep (:P)
11 kere kesilse noolcak, sanki buna ekstra loot geliyor hahaha :D butun gun solo oynayıp da "order karde$lerim sovelendi" diye seviniyorsan o ba$ka :D bi de ss'deki vulture lord'a dikkat cekerim. BJK'nin iki 2 kupa olayı gibi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

trathias said:

fuzulee said:

sardi yerine trathias verelim duelde guzel oluyo kapışmak maralarla gerci %95 kesiyorum free renown gözüyle bakıyorum ama iyi oynayan kesiyo arada istiosan senin bi oyun bilgini ölçiim :P

o da olur, bilmemkac saniye parry skillini kullanmazsan her turlu oyun bilgimi olcersin :)
Sosyal ağlarda paylaş

ukyo said:

Readjan said:

Sam said:

yok evil inc yenmiş saymadık da 2 pre-made vs 1 pre-made'in sonucu %90 belli her şekilde.

yani dun ssini koydugun sc gibi sanırım B)
Almanya yenilince biz de yenilmiş sayıldık (1954 Almanya - Macaristan macı sonrasındaki efsane yorum.)
arcane said:

Başında benim bağlantı kesildi, sayılmaz.
bak bakalım doycolt ne kadar oynamı$ :P

Ben doycolt değilim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...