Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

valla öyle healer eritebilen maalesef pek görmüyorum, 50 50 vuruyoruz doklara artık armor & tou neyse. benden fazla olduğu kesin.

Abi aynı oyunu mu oynuoz :). Evet var, iyi kasmış guard alan DoK'ları öldürmek kolay değil WP'leri öldürmenin neredeyse imkansız olabildiği gibi ama healarlar eriyor doğru bi genellemedir.

trathias said:

valla healerlar 3 sn içinde eridigi için sorc veya tank biraz healsız kalıyo önde :)

Özellikle DoK harici healerlar ib'ın knockdown süresinde indirilebilior, 2 melee saniyeler içinde bi healerı indirebiliyor. Burda bahsi geçen 3 WH li partyden bahsediosak guard falan da yalan olur, WH'ler çok iyi şu an oyunda. Bide Norn'da son zamanlarda hızla artan item farklarını da hesaba katarsak Order'ın bu konuda pek sızlanmaması gerek diye düşünüorum.
Sosyal ağlarda paylaş

valla healer'dan healer'a bayağı fark var, kimisi mor armor talileri filan doldurmuş hiç erimiyor öyle heh. eriyeni de gördüm, donanı da. :P

haaa tabii bende de çozın gibi lavaş olsa ben de 1k 1k çakarım 50 50 vurduğum adama, o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi canım karater işlevini değil ölmemek için en uç olan şeyleri yapsın bumudur yani, sölediğin çok mantıksız. Neyse şimdi bunu da açıklıcam başka bi uç noktada fikirler! çıkıcak, ben bişi demiyim burdan adam akıllı,yararlı bi tartışma çıkmıcak. Gideyim mor armor talisman kasayım, nasıl aklıma gelmedi bugüne kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

valla öyle healer eritebilen maalesef pek görmüyorum, 50 50 vuruyoruz doklara artık armor & tou neyse. benden fazla olduğu kesin.
guard'ı dok'a atmak demek zaten kazanmamaya oynamak demek bence. dok kendini ayakta tutamıyorsa sorc ne yapsın? tabi sc'den bahsediyorum :D bu arada ib hatırı sayılır $ekilde vuruyor, 1.6 armor kırma olayı hic fena bir ozellik degil. tabi dikkat ceken kısım duellerde ib'nin chosen kesememesi. inanın dps chosen oyun moyun kazandırmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Aslında 2 healer setuplarda bütün secondary healerların öyle yapması lazım. En azından ben öyle düşünüyorum :D

İşin aslı neyi ne için yaptığına bağlı, yani aslında 6 kişilik grup belli bi oyuntarzına ve birbirlerine göre düzenlemeliler karakterleri.

Ama burda çok basit bi gözlem vardı, healer eriyor mu erimiyor mu, genelleme doğru eriyor arkadaşım, ne alaka chosen'ın 1k spami, oraya nasıl geldik anlamadım.

Eğer spam'den bahsediceksek BW'nin oyun tarzına bi bakalım derim ama gerek yok, ben konu healer olduğu için yazdım çünkü healer oynuyorum. DPS arkadaşlarım da WP'ler ölmüor diye yakınıyorlar, onlar da haklı, bırak DoK da kolay ölmesin. Oyun bu zorlanıcaz elbet.:)

Edit: ulan burası Karak-Norn başlığı buraya nasıl geldik onu hiç anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

hedef gözetmeden 1k spamleyebilen, hiç yatmayan, heal ve guard istemeyen, üstüne guard sağlayan adam gayet maç kazandıracak fark yaratıyor.
Melee dpsler dalınca set back'den heal atamıyor. once dpsleri kesip sonra dok'a saldırırsanız mutlaka kesersiniz. 80 vuruyorum diye bırakma yani, set back i$i bitiriyor zaten :) ortamda sorc morc kalmadıgı icin zaten size kar$ı da tehtid kalmıyor :D

Sam said:

hedef gözetmeden 1k spamleyebilen, hiç yatmayan, heal ve guard istemeyen, üstüne guard sağlayan adam gayet maç kazandıracak fark yaratıyor.
var öyle a$ırı kasmı$ adamlar, misal iyi ayarlanmı$ party'de Santsu cılgınlar gibi vuruyor. Sistemin taktiri "End-game'e gelen tank dps olsun"... 80 olanın bu kadar vurmasına $a$ırmamak gerek. Bana kalırsa verelim size chosen'ı, hatta alın sorc da sizin olsun. BW yollayın bize bw :D o zaman asıl tek spam oyun nasıl kazandırıyor, deli olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Setback olmazsa meterda geçiyordun o yüzden. Ama çok zordu yani aklı selim adamın yapacağı iş değildi hakikaten. Ben Zealot'dan rerollamıştım, survivaldaki düşüş korkutucu dereceydi ehueh. En bomba kısmı da adamlar test realmda fixlemişlerdi, sonra live olması 2 patch sonrası falan, lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...