Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

sardius said:

valla 5. boss icin patchden sora kolaylaştı vazoyu kesmek diyorlar ama biz tek tank gecemiyoruz o bossu:( benim yeteneklerimin ötesinde gibi gözüküyor:) bi türlü beceremedim bütün mobları üzerimde tutmayı. genelde boss+add geldiginde yamuluyorum.

gerci bi grup olsa biraz çalışsak oalcak da orayı 2 tank gecende var. saglam 2 dps ve tanklarla vaso kesilebiliyor sanırım
2 tank 3 dps tek heal'la da oluyor, ilkinde oyle yapmı$tık :D
Sosyal ağlarda paylaş

Biz iki tank gidiyoruz hep ama hiç addlere bulaşmıyorum.Focused offence kullanıyorum zaten add 2 vursa yamuluyorum:).Addleri çok seri kesmeyin diğeri geldiğinde alması için zaman verin tanka.Meleeler de çok dibine girmediği ve healerlar,bw falan da detaunt kullandığı sürece tek tank bütün addleri alabiliyor.Ben full dps gittiğimden 3 turda kestik vazoyu.2. tank da full dps yönelsin bence eğer 2 tank gidilicekse.1 tank 1 yarı tank dps olunca çok rahat olmayabilir
Sosyal ağlarda paylaş

ben red guard'ın instance'a girdim, moonlapse silkeleyince bizi kapı dışarı ettiler. sonra alliance wb kurulmuş ona çağırdılar, 8 kişiyi geçmeyince o da dağıldı. başka yere solo girdim, orada da pq'yu 482 puanla kazanmak üzereyken hat kopunca (dün geceden bu yana on kere koptu sanırım) RRRRRRRRRRÖÖÖAAAAAAAAAAAAAARGGGGGGGGHHHHHHH çekerek kapadım pc'yi. stage 2 oldu mu bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yok sam o seninde oldugun denmede olmadı stage 2 ama sacrx sinir yaptı 3. denemeyi yapcaktı da bende bayıldım cıktım sora noldu bilmiyorum:)

bu arada evet bizim oldugumuz instance de karsı taraf full premade cıkınca baya dayak yedik. crimsonla premade kurmak icin rg dısındakilerin cıkmasını istediler ama tabi toparlanana kadar zaten cok süre kaybedildi. rank 33 adam vardı bizim istance de:/ bastan crimsonla girilebilseydi büyük ihtimal kitlenirdi. çünkü crimson girince 2 wb baya ezmeye basladık sora zaten ml falan baska instance e gecti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...