Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

ağlak mode takılmak istiyorum.

ühühüüü tırıtias beni dövdü. zerg masterım neredesin basalım şu kampı.
-zobanak kamp önünde 44584754503 dest.

ühühüüü yeni oyunumda da ağlamaklı char açtım. kimseyi dövemiyorum...
-zobanak dragonic item set. çota çota...
Sosyal ağlarda paylaş

dakro said:

ağlak mode takılmak istiyorum.

ühühüüü tırıtias beni dövdü. zerg masterım neredesin basalım şu kampı.
-zobanak kamp önünde 44584754503 dest.

ühühüüü yeni oyunumda da ağlamaklı char açtım. kimseyi dövemiyorum...
-zobanak dragonic item set. çota çota...

1.zobanak = zergle övünmek
2.zobanak için sana aion topic linkini vereyim mi? warhammerla ilgisi yok da :)
yeni zobanaklarını merakla ve heyecanla bekliyorum :D
sevgiler saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi de şöle bi durum var eger dengeli full wb cıkmazsa 4. grup ilk 3 grup dengelendikten sonra arta kalanlar oluyor:) dün mesela 4 tank bide trat vardık 4. grupta hehe. hiç bişi yapamadık sc lerde adam gibi:P

yani adam 4. grupta healer yok bi healer koyim demiyor. diger gruplara 2 ser tane koyuyor ama 4. ye yok:)

ancak tabi yeterli sayı ve cesit varsa 4. grupta tabi salam oluyor:)

zaten tank sayısıda baya artmış guildde. sanırım baska guildlerden transfer olmuş yoklugumda. o nedenle artık problem oluyo benim için kral veya colossu runlarda falan. bilemyorum nolcak:)
Sosyal ağlarda paylaş

tarti zaten o zobanakları kendim icin yazdım ve anlamını biliyorum... :D kafanı yorma benim ağlamaklarım için zergimle övündüğüm zamanlarda da oynadım. zerginize karşı duruşumuda sergiledim.

zardi oynamadığım oyunları kızıştırmayı seviyorum.. senin icin birsey söylemek istiyordum ama sen zaten diğer başlıkta kendi kendine cevabı vermişsin fazla söze ne hacet.

:D
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

zatende bi kaç seferdir sacrxin wb sinde 4. gruba düşüyorum canım sıkkın...(4. grp =işe yaramazlar grubu:))

o grubun değişmez elemanı olarak seni kınıyorum bomb grubun healerlarını koruyup kollayan ve karşı tarafın healer ve casterlarını rahatsız eden single target grubudur o grup
4.grup candır :D
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar, 23 kasım'da açılacak transferle Eltharion'dan Karak-Norn' a gelecek tüm Türk Destruction tarafı oyuncularını Precision guildimize bekliyoruz. Yeni bir alliance'la birlikte daha aktif bir şekilde devam etmek hedefindeyiz.

Başvuru için Precision'dan herhangi biriyle irtibata geçebilirsiniz.

İyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

bırak yeme beni trat:)

valla harir biraz daha beklicem bakalım sıkıntı olmaya baslarsa bu kral olaylarında yer bulma falan düşünebilirim ciddi ciddi:)

yok sana kral mral, sonra altdorfta elinde 3 parmagi kalmis marauderlara saldiriyosunuz sonra bir kel bir cüce şeklinde :P.
Sosyal ağlarda paylaş

haha fuzule ilk kallesliği yapanlar seninkilerdi ama. senle negzel duel yapıyoduk hatırlarsan ilk karşılaşmamızda. sora 2-3 tane daha dest gelip kestiler beni. sora harirle bizde intikam peşinde koştuk hep. sende kardesim paso denk geldin bize napalım:P

ama çok iyiydi yaw harirle ikimizdik sadece 5 kişinin arasında 2 kişiyi alıp bazende ölmeden kacabildik:)
Sosyal ağlarda paylaş

BlindArcher said:

Nasıl gidiyor bilge? düzene oturdumu iş olayların. Oyunda pek gelişme yok sanırım, war-europe dan takip ettiğim kadarıyla.
Ara sıra şeytan dürtüyor bakalım, çalışmaya başladıkları zaman bende dönmek isterim :D.

Sen gel özletme fazla kendini yavaş yavaş toparlıyoruz ama hala online sayımız düşük.Server ise aynı K8p'ye döndü ağırlıklı order farmlıyo bizi:p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...