Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tron Legacy

Norak

Öne çıkan mesajlar

hahahah evet ya doğru ehehe:)(tu)
Mr_Hand said:

2001 : e sipeys odisiiy'deki zamanın dışına çıkan arkadaşın yaşlı halini gördüğü sahneye benzer bi ev yapması flynn amcanın... ilginç detay tabii.

3. film için 10 dakikalık bir video hazırlamış disney,böyle eski görüntüleri toplayıp 3. için bir özet gibi...umarım biran önce gelir üçüncü film.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Daesu said:

birde
matrixin babası filmlerden biri olmasına ragmen 2. filmde bazı şeyleri matrixten kopyalaması ironik olmuş
Aslında Matrix'in babası dark city kabul edilir ama ne tron filmlerinde ne de dark city'de matrix'e yaklaşabilecek ölçüde alt metin yok. Tabi Matrix 1 den bahsediyorum.

Filmi müzikleri dışında beğenmedim bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
müthiş bir film bu ya.

soundtracki her dinleyişimde filmi izlemiş gibi oluyorum.
filmi her izleyişimde o müziklerle birleşince orgazm oluyorum.
80'lerin cyberpunk havasını feci derece vermişler.

bu arada:

http://thatguywiththeglasses.com/bt/benzaie/top-5/33393-top-5-best-a-worst-from-tron-legacy
Sosyal ağlarda paylaş

geçen hafta izledik, bayağı hayalkırıklığı oldu. bir de bilim-kurgu diye izlettim bizimkilere meh.

başrol çocuğa laflar hazırladım:

gittin babanı harcadın, kızını aldın, şirketini aldın hepsinin üstüne kondun. bir de the dude'den bahsediyoruz burada. pis herif.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Dün gece ilk kez 3D blu-ray'den izledim. İlk Tron filmini izlememiştim ama soundtrack'ini aylardır dinliyordum. Parçaların sırası aynıymış. Soundtrack'ler sağolsun bir müzik orgasmı yaşattı. 3D çok iyi. Konu mükemmel olmayabilir ama gayet eğlendirici. Olivia Wilde ise güzelliğin tanımı olmuş.

Filme 10 üzerinden Ohş veriyorum. Kiralık blu-ray'i geri vercem. Satılık fiyatı 30 euro falan olmasa kesin alırdım. Neyse bir süre sonra ucuzlayınca yine alırım ya da tekrar kiralarım artık. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...