Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karakter tahlil

screamer

Öne çıkan mesajlar

Heralde hepimizin hatrı sayılır bir oyun bilgisi vardır peki bu oyunlar arasından kim olmak isterdiniz yanlız seçmek istediğiniz kişiyi veya şeyi doğru dürüst seçin.Sizin bilgisayarda oynadığınız karakterlerden seçin ve sizin oynadığınız halde seçin mesela ben Worm olmak istemem çünkü kazmayım kendi me fatality çekiyorum

ben mesela Minsc olmak isterdim çünkü Aerie yi kaptı bunda benim ana karakterin half orc olmasıda etkili oldu ama olsun Minsc aşmış güçlü ve deli daha ne olsun[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

manny calavera da olmak isteyebilirdim:d boy kısa biraz ama olsun:) çok tatlı adam yaa
guybrusha hiç gelemicem ben guybrush olup aynaya bakacak olsam kopardım zaten adamın tipine (MI3 ü kastediyom) zaten gaz olup buldum bi yerden yükledim bi daha oynuyom:) (fandango okumuyo cdrom:()[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 07 Haziran 2004 23:54 tarihinde demiş ki:
ben mesela Minsc olmak isterdim çünkü Aerie yi kaptı bunda benim ana karakterin half orc olmasıda etkili oldu ama olsun Minsc aşmış güçlü ve deli daha ne olsun

minsc aerie'yi mi kaptı?

onlarca defa bitirdim bg2'yi görmedim öyle bir şey. hem de favori partimde aerie ve minsc bir aradaydı. gerçi ben götürüyodum hep aerie'yi de... minsc'in kapabildiğini hiç bilmiyodum.

bir ara bir diyalog geçiyor minsc aerie'ye gel witch'im ol benim falan diyor. kabul ediyor aerie de, senle romance yaşasa da yaşamasa da oluyor bu ilerde. onu kastediyor olmayasın? hatta sonra aerie'nin health'i azalınca minsc delliniyo rage olup her tarafa saldırmaya başlıyor.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

myth 1 & 2'deki alric olmak isterdim ama cath bruig kralı olduktan sonraki halini tercih ederim, özellikle twice born bölümünde balmung'u kullanırken o halinde olsam daha güçlü hiçbir oyun karakteri görülmemiştir, bildiğiniz en güçlü karakteri bile tokatlayacak kadar über o bölümde.. :) ne gandalf ne de terminator haklayabilir o derece hatta :lol:[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Foxx, 08 Haziran 2004 03:50 tarihinde demiş ki:
Kesinlikle Garret, o ses bende olcak sıkıldıkça sesimi teybe kaydeder sonra dinler erirdim zevkden, hastalık benimkisi canım.

al sana benden kiyak :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Soulblighter da ki King Alric manyaktır.Ozellikle sondan 2 inci bolumde tek basına butun kurtadam ordusunu o ilginc kılıcıyla kesmesi harbiden karizma eseridir...
Ben...Vice Admiral Stukov olmayı isterdim eheh...
Baldurs tanda Jon İrenicus..[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...