Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

fena değilmiş valla kaptırdık izledik 9 bölüm peşpeşe, bu akşama biter herhalde

başlardaki slow-mo ve kan efektleri baydı feci. spartacus çok zayıf bir karakter olmuş, birde cast çok ufak kalmış. onun dışında azmo saolsun beklentilerimi düşürdüğü için feci zevk aldık bazı bölümlerden. özellikle 9 enfesti
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

fena değilmiş valla kaptırdık izledik 9 bölüm peşpeşe, bu akşama biter herhalde

başlardaki slow-mo ve kan efektleri baydı feci. spartacus çok zayıf bir karakter olmuş, birde cast çok ufak kalmış. onun dışında azmo saolsun beklentilerimi düşürdüğü için feci zevk aldık bazı bölümlerden. özellikle 9 enfesti

10da ağlayackasınız zaten.

basta efektler baya kötüde sonra baya düzeliyo iyi tat katıyo.
bu arada spartacusun karakterinn zayıf olmasından cok, karakter napıcağını bilmiyo, kendini akışa bırakıyo ole, olayı zaten o napıcağını bilemez hallerde olması.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence, efektler başta daha güzeldi, daha grafikseldi. özellikle spartacus'un ilk arenaya çıktığı sahnede, balta sapıyla kafasına darbe aldığında mütiş bir kan yoğunlu ve hareketin durdurulması, kendini kılışe sahnelerden hemen ayırmıtı veya doctore'nin kanların içindeki yürüdüğü sahne. Keşte aynı şekilde devam etseydi.

Yani diyorum ki! ben olsaydım daha iyi çekerdim :):P
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
bu arada spartacusun karakterinn zayıf olmasından cok, karakter napıcağını bilmiyo, kendini akışa bırakıyo ole, olayı zaten o napıcağını bilemez hallerde olması.

hah tam olarak bu işte. adam dizinin en başında generalin adamlarına girdiğinden beri her olaya ıslak gözlerle BAWWWW diye bakıyor. hani hala birçok virtue var içinde de robot izler gibi izliyorsun o yüzden baydı karakter olarak beni. büyük ihtimal son birkaç bölümde açılır veya ikinci sezona saklıyorlardır (son 2 bölümü izlemedim, 10 da temiz bawww çektik bizde)
Sosyal ağlarda paylaş

arkedeş ne isyanı ya... :( spoiler tagi diye bişi var.

9. bölüm efsaneydi senaristin ellerinden öperim. gerçi bu dizinin senaristine eli verince başka yeri kaptırmam da olası gibi ya :D

ilk bölümlerdeki masalsı, abartı efektler geri dönsün bence de. Hatta o suradan ayrılıp savaşa giderken ki stüdyada çekildiği bariz olsa da ordaki arkaplanı sevmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...