Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

mani said:

John Hannah kesinlikle emmy almalı batiatus rolüyle.

ya da alamasın ödülü, aday gösterilsin, ödül başkasına verilince sahneye çıkıp bassın küfürü. btüm salona jupiter's cock tan başlayarak bi sıralasın hehe

"so close to that FUCKING award and yet the gods spread cheeck and ram cock in ass!"

dizinin quotelari cidden epic otesi, batiatus karsimda durup BUTUN gun kufur edebilir, yeminlen siir dinler gibi dinlerim. saatlerce.

- do you have the balls to see this through?
+ two of them. very large.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

17 kırbaç felaket bir şey sanırım, 3-5 kırbaç ceza kesiliyordu filmlerde felan hep.

Eski şampiyon olm adam..alelade insan değil :D

Gerçi Crixus'da acıların çocuğu oldu.

Şampiyonken allahın dağlısı geldi ünvanı aldı bu da yarılmış halde kaç hafta tedavi gördü. Tam sahalara geri dönüş yapıp çıkış yakaladı sevdiği kızı başkasına verdiler, üzerine kırbaçladılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

17 kırbaç felaket bir şey sanırım, 3-5 kırbaç ceza kesiliyordu filmlerde felan hep.

Açılan yaralara bakarsak öyle, 40-50 kırbaç sonrası iç kanama başlarmış. Çok yazık oldu adama yahu, dağ gibi adam nasılda ağladı :), ayırdılar sevenleri :(.
Sosyal ağlarda paylaş

yes. facebookta bir grup var 'get well andy whitfield' diye. orda iyileşiyor tedaviye iyi cevap veriyor falan gibi şeyler yazılmış. abi dizi devam etmesinde herif iyileşsin lütfen. bir röp seyrettim adam şey diyor 'hayatım boyunca böle bir rol için bekledim hayal dünyasında yaşıyor gibiyim' falan derken üzerine kanser nedir ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...