Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

valla alistar i koyup morrigan i cikartiyorum magelerin OP oldugu su oyunda

3 mage oyniyanlar utansin

a.k.a. masum degiliz, hic birimiz

yönetimden oyunu easy'de oynayanlar ve respec yapanlar için yaka fişi isteyeceğim, bu arkadaşlara özel getto bölümü açacağız forumda. hardcore oyuncu başlıklarına giremeyecekler. daha başka projeler tasarlıyoruz.

yalnız tactics gayet iyi, hiç çekemem valla tek tek onu seç bunu seç. bana kalsa forza tek kişilik ordu ama muhabbet için gezdiriyorum milleti.
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç durum bildirimi

dalish elfleri bitirdim, yani berezilya ormanlarını (evet berezilya deriz biz) temizledim, werewolfların inini de temizledim sonunda elflerin yanında yer aldım zortarian kendini feda edip curse ü kaldırdı...

ve fakat ben level 11'ler civarı gurubumla bir tane ormanda (ikinci gravestone tepkimeye girmedi sadece birinden çıktı) iki tane de dancında revenant çıkardım ama kesemedim :( bi tanesi tekti onu bile kesemedim harcadı beni, halbuse circle of meycay'dakini kesebilmiştim mikro menıcmıntla

easy'e de almadım valla gurur yapıp, sümüğümü çeke çeke sonra görüşecez modunda ayrıldım ordan

survival yoktu, coercion gidiyodum ana karakterde, verdim gitti 1 puan survival'a sadece kamptaki Hala geyiğini tedavi edebilmek için ama yetmedi artık sonraya kaldı

şimdi diyorum kalan dorf görevi ve urn görevi bi kenarda dursa da ben biraz yan görevlerle palazlanıp revenant dövsem? doğru yolda mıyımdır?

gurubum da I, Mage-Ali-Leyla-Teyze

Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Soru;

arcane warrior q line - grand oak - hermit wtf

Şimdi arcane warrior olucam ben de "nature of th beast" q bitirmek için girdim ormana, grand oak a "tmm acorn unu bulucam" dedim hermit adlı delide acorn ama ne öldürebiliorum adamı ne de o verio. help me plx

asd

Şimdi orda bir delik var, orayı kurcaladığın zaman bıdı bıdı ediyor. Öyle kesebilirsin kesmek istersen. Onun dışında kuzeyden girersen bi tane werewolf ile karşılaşıyorsun. O sana atkı veriyor kocama götür diye. Onu hermit e verip accorn u alabiliyorsun. Bi de elf painting var alakasız bi yerden bulduğun. O varsa onuda verebilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

hermit

hermitin ordaki ağacı kurcalarsan saldırır, yada konuşup yanındaki incik boncuklarla trade yapıcan hermitteki 3 itemı, biri quest item işte

Norak said:

hermit

hermitin ordaki ağacı kurcalarsan saldırır, yada konuşup yanındaki incik boncuklarla trade yapıcan hermitteki 3 itemı, biri quest item işte

tşkkrler =)
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

Dworgian said:

Soru;

arcane warrior q line - grand oak - hermit wtf

Şimdi arcane warrior olucam ben de "nature of th beast" q bitirmek için girdim ormana, grand oak a "tmm acorn unu bulucam" dedim hermit adlı delide acorn ama ne öldürebiliorum adamı ne de o verio. help me plx

asd

Şimdi orda bir delik var, orayı kurcaladığın zaman bıdı bıdı ediyor. Öyle kesebilirsin kesmek istersen. Onun dışında kuzeyden girersen bi tane werewolf ile karşılaşıyorsun. O sana atkı veriyor kocama götür diye. Onu hermit e verip accorn u alabiliyorsun. Bi de elf painting var alakasız bi yerden bulduğun. O varsa onuda verebilirsin.

Atkıyı, Elf köyünde werewolf'un kocasına verirsen daha iyi :p

Hermit'e de, Ancient Tombstone'un olduğu yerde çıkan yüzüğü verip, accorn'u alabilrsin.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Viktor said:

valla alistar i koyup morrigan i cikartiyorum magelerin OP oldugu su oyunda

3 mage oyniyanlar utansin

a.k.a. masum degiliz, hic birimiz

yönetimden oyunu easy'de oynayanlar ve respec yapanlar için yaka fişi isteyeceğim, bu arkadaşlara özel getto bölümü açacağız forumda. hardcore oyuncu başlıklarına giremeyecekler. daha başka projeler tasarlıyoruz.

yalnız tactics gayet iyi, hiç çekemem valla tek tek onu seç bunu seç. bana kalsa forza tek kişilik ordu ama muhabbet için gezdiriyorum milleti.

hiç pot kullanmadan, tank healer koymadan, combo kullanmadan oynamayan "hardcore oynuyorum" demesin pls.

ayrıca "oyunu zorlaştırma" modları da kullanması şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...