Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

said:
Telif hakkı ihlali sayılan herşeyin ör:crack, serial, warez, download link(veya site adı), p2p link verilmesi, istenmesi, duyurusu vb. yasak. Crackden, korsan oyundan doğan sorunlar ve çözümleri yasak. Özetle ve burada kapsanmamış kısımlarla birlikte warez muhabbetinin yeri Paticik değil.

mesaj atarken dikkat edilmesi gereken bir husus.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

steam'de pre-load açılmış ama yoğun olduğu için indirilmiyor, indirilebilse de bu yoğunlukta hız berbat olur diye tahmin ediyorum

yani pre-load yok demek oluyor bu :p

edik: ...dedim ama biraz harasslayınca indirmeye başladı, hem de 400 küsür k/sn ile :p

ne yani bende indiriyorum 420k ile su an?:P gece yarısına biter %15 oldu bile:)
Sosyal ağlarda paylaş

acilis muzigi ve sunumu cok hosuma gitti. buyulu gibi acilis ve menu.

karakter yaratma ekranini gormustuk, grafikler puslu bugulu gibi geldi sanirim konsola hazirlanmis olmasindan dolayi olabilir.

klasik coktan secmeli ama sanirim sonucu degistirmeyen dialoglar bulunuyor.

kamera acisini pek begenmedim.

oyle iste :)

derinlemesine bakmadim pek. grafikler rahatsiz etti nedense biraz daha kurcaliyim ayarlarini.

not : neyse grafikleri hallettik, yanimada bir eleman yapisti bir sekilde, queste gidiyorum kapidan girecegim eleman durduruyor istersen once annenin gorevini yapalim salla burayi. ulen sanane! sanane!!!

sinir oluyorum bu olaya. birak ben ne istersem onu yapayim dingo :)

not 2 : neyse fena degil begenecek gibiyim oyunu. fare kestik masallah sanki zombi destik her taraf kan :)

guzel guzel. ama yavas agir oyun. insallah uzun suren insani baglayan konusu olur.

kimle seviscektik :P
Sosyal ağlarda paylaş

HAYIIIIRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!

Daha olmaz, olmamalı...

Tez jürime şu kadarcık zaman kalmışken, daha makalemi yayına hazırlayamamışken...

Dragon Age çıkmış olmaz!

Ulan onca sene bekledin, 2-3 hafta daha sıkamadın mı dişini bre şerefsiz??????????
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...