Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Mighty_THoR said:

dragon age ızdırabın önde gideni,oyunu durdur sen onu yap sen bunu sen şunu başlat 2 sn sonra durdur sen bunu yap sen şunu sende şunu 2 sn sonra bir daha durdur sen şunu yap sen bunu bende bari bunu 2 sn sonra yine durdur sen birşey yapma ben börek açayım sende ayran yap 2 sn sonra yine durdur sen şunu ben bunu 2 sn sonra yine durdur sen hizmetçiye sen bahçevana sonra hep beraber bahçevana

Ahahaha iyi de mighty crpg combatı zaten budur? Tamam dragon agede çok fazla filler combat ve bitmek tükenmek bilmeyen dungeon haritaları var ama bunun dışında çoğu şeyi doğru yapmışlar combat adına.

Turn based oyunlar hakkındaki genel fikrin nedir peki? Bi civilization, bi fallout falan. Misal sence settlerın 1 kare ilerledikten sonra oyunun durması çok mu saçma ehueuheh

Bana göre değil,ben daralıyorum böyle üstüme filler oturuyor gibi oluyor.Sevene niye seviyorsun demiyorum ama ben sevmiyorum.Bence dragon age in oynanışı mass effect'e daha yakın olsa daha akıcı olsa çok daha iyi bir oyun olurdu.Buarada sid mierdan babam çıksa yerin ve fallout dragon age'e göre çölün ortasında bir vaha :)
Sosyal ağlarda paylaş

yeni başladım. rog açtım hümın. bu wilderness'a falan geldimde. parti 4 kisi. simdi combatta anlamadıım bisi var. bitane daha rog var partide benden başka. gidiyorum steatlhle mobun arkasına.

2 rog'u 2 mobun arkasına koyuyorum sonra alistairi tank olarak orta salıp diğer 2h tutan babayla dps warrior kafası gibi anladım ben.

ali ile pulladıktan sonra rogları seçip atak komutu veriyorum. alistaire geri dönünce roglar atak vermiyor. hangi karakteri seçip oynarsam diğerleri duruyor bekliyor. tacticsten agresife falan aldım. hiç. bekliyolar öle atak falan yapmadan.

nedir olay?
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunla ilgili deneyimlerimi paylaşiyim istedim:
-Oyunu orjinal aldım. İçinden fury of shale zımbırtısı çıktı ama mümkünatı yok yükleyemedim oyunun teknik desteğiyle günlerce süren mailleşmelerimiz ve denemelerimize rağmen %100 e kadar download ettikten sora eklentiyi extracting diyor ve instal failedde kalıyor. Hem o hemde blood bilmemne armor.(o çok kırılımlı çözüm sayfasına yönlendirmeyin çok denedim sonunda bezdim) Sonuçta artık shalesiz oynuyorum.
-Oyun içindeki garnetleri, florasphanları falan hiç kullanmadım bir gün işime yarıycak diye tuttum ama nerdeyse oyunun sonuna geldim artık Arl eamon uyandı hala işime yaramadı satçam artık. Biri bana ne işe yaradıklarını söylesin.
-Partimde hem Morrianla hemde öbür chanter kızın ismi neydi hatırlayamadım ikisiylede ilişkim var :P
-Oyun çok keyifli.
-Eklenti pakedi almaya değer mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Direkt Origins kurup mu basliyalim sonra dlc ve arkasinda exp yukleyelim...

yada direkt oyunu kurup ustune expesion kurup mu basliyalim.

Arkadaş soruyorda bende karar veremedım cunku oyunu kurup ustune exp kurdugumuzda sanirsam 0 dan baslamiyoruz exp historysi ile basliyoruz.

Tavsiye halp
Sosyal ağlarda paylaş

Sagol axe peki yukledigimde herhalde gelen yeni spec lerde aciliyor warrior icin acikcasi bir warrior acip oynamak istiyorum sword+shield tank degil ama tarz olsun diye tavsiye varmi.Exp yukleyip mi baslayim download contentleride cektim kingin armor setede gidicegim :p

Acip sonra geri donmek istemiyorum tavsiyeler var mi, ne ara yukledim downloaded contentleri cunku level araliklarini bulamadim, erken gidip dagilmayalim.

Shield+Sword warrior icin spec kombinasyonu nasil olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...