Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

http://www.dragonagenexus.com/

oyun için free modlar var dlc leri ücretsiz ekleyebiliyorsunuz :) baya kaliteli çalısmalar var

ilerleyen zamanlarda daha gzl modlar çıkabilir yeni dungeon etc.

daha yeni yeni yapılmaya baslandıgı için kimse tam kullanamıyo yeni companion eklemis adam ama oyunun ortasında kayboluyo falan bi süre sonra piskopat insanlar mod yapmaya baslayınca baya güzel bi site olcak gibi bi kaç resim

paralı dlc nin bedavası
Sosyal ağlarda paylaş

urn of sacret ashes

gittim mage towerı bitirdim, win ablayı aldım partye sonra dragona gidip azını burnunu dağıttım :p
cidden büyük fark yarattı wynn.
o gazla gidip bi de flemethe daldım. 4-5 wipedan sonra bıraktım. geç olmuştu zaten eheh
taktikler için teşekkürler :)-D

bir sorum daha var bu arada. duelist öğrendim barda bi hatundan, sonra leliana da sana bard olmayı öğretirim training falan filan dedi. eyvallah canım dedim ama hala daha açılmış değil skill dağıttığım yerde. açıklama vardı gerçi bu skiller level 7 ve 14 de açılır falan diye. yanlış hatırlıyorda olabilirim tabi. bu konuda bi yardım eder misiniz?

Sosyal ağlarda paylaş

male elf mage aç
sonra blood mage sonrasında arcane mage talentlerını öğren
bir ton koruma büyüsü cartı curtuyla plate giyip millete 2 handed swordla dal(evet abarttım arcane warriorlar için bi kılıç vardı onu al bida drakescale yaptırıosun bi yerde o zırhı giy). arada aoe inferno büyünü falan at öbür tarafa aoe stun+dmg koyan blood mage spellini at ölsün hepsi çok şükella.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni aldım oyunu. ilk kez bir rpg oyununu şöle rahatça "en imba grup ve adamı yapıjaaaam" demeden, seneryo nasıl giderse o an canım ne isterse yaparak oynuyorum.

Statları bile keyfi veriyorum :D bi warrior açtım willpower a verdim bi kaç puan ona verdim buna verdim tipine bakarak. str abanmıyorum sadece en çok o işe yarar diye.

rpg nasıl oynanması gerekiyorsa. ileride inş takılıp kalmam karkterler dandik olduğu için... takılır mıyım? :D

normalde oynuyorum şu an ilk oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...