Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Abilerim ablalarım, çulsuzum bi el atıverin.

Yahu oyun başında ne güzel 12 golda kadar falan çıkmıştım. Şimdilerde 3-4 goldu bi araya getirirsem seviniyorum, dükkanlarda 27 golda 30 golda eşyalar var, ben 5 gold toplayamıyorum. İyi karakter olarak questlerde reward da sormuyorum falan ondan da vardır evet biraz, rogue a pickpocket ypatırmaya başladım son dönemde ama o da azıcık bi gelir. Nasıl para kazanıcaz yahu bu oyunda?

leliyi gruba al taktiklerden Self Any Stealing yap para sorunun kalmaz, tabi Master Stealing unlock etmiş olman lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

blood mage
evet blood magic, fade'de demondan öğreniliyor.. phylacteryde öğrenilen spec arcane warriordı sanırım..

fade'deki demon dediğin bu oğlanın içine giren demonu oğlana zarar vermeden çıkarmak için kestiğimiz demon ise ben onunla konuşmadan kestim kafasını. var mıdır başka yolu?

Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 3'te tek oynanista yapilabilecek, nuka challenge adli gereksiz quest haric her seyi yaparak hakkiyla bitirdim sonunda bu gece.
yarin aksam MW2 coop arkadasimin isi varmis, ya multi oynayacagim normal ya da dragon age'e baslayacagim, asiri isim oldugu goz onune alinirsa, basladigim anda hayatim kayiyor mu ona gore baslayayim?
Sosyal ağlarda paylaş

ya muhtemelen cvp yazılmıştır ama konu çok uzun bulamadım aralarda şimdi pachim yapılı dil olarak us ayarlı windowssda add onları da sorunsuz kurabiliyorum fakat stone prison ve wardenkeep i download %100 olyor fakat kuramio faildiyip duruo bilgi verebilecek varmı.
2. bu elflerin ormanında mage traju.. die bi quest var mezarları kurcalayıp wardları bozuosun ben bi ilkgirdiğimiz ormanda 1 tane buldum görevaldığımız ağacın olduğu armanda. diger ormandada 2 tanebuldum bitane haritanun üstünde 1 tanede keep in girişinde 4. sünü söyliye bilecek varmı acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...