Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

solidhammer said:

Oynamayın abi o zaman rpg fln gidin sadece hacknslash oynayın. Ne olucak ne bekliyosun ki gidip direk zırh mırh alıp darkspawn lamı savaşçan tabiki öyle uzatmalı olucak bişeye tam ulaştım derken bişey çıkıcak görev uzıycak hikaye gelişcek. Hikaye olsa uzatmışlar dersiniz olmasa direk görevi yapsan atlaya atlaya gitsen hikaye yok dersiniz sonra rpg oyununda combata ve büyülere okadar takılırsınız ya bu oyunun amacı hikayeyi ince ince ve renklendirerek işlemek npclerle iletişim sağlıyarak ve film tadında etkileşimli bi oyun yaşatmak sen mobu dondurup kessen nolucak stunlasan kessen nolucak normal kessen nolucak onlar ara detaylar. Ha tabi daha iyi yapılabilirdi ama komik komik şeyleride eleştirmeyin artık adamlar 10 numara rpg oyunu yapmış bişeye bi katkınız oturup önünüze konan hazır pastayı yiyosunuz bide yok içinden efendim 1 tane vişne çekirdeği çıktı.
Anlamıyorum yani bu kadar nankör olunurmu hakkınıda yemeyin şu oyunun artık fan boy flnda değilim oturdum oynadım zevkini aldım hiçte göze batan büyük bi kusur göremedim biraz yıkıcı değil yapıcı veya haklı eleştiri yapın. Bide bu eleştirileri yapanların acaba 100 de kaçı orjinal oyun almışta bukadar basit şeyleri olumsuz eleştiri yapabiliyor sözüm meclisten dışarı ...

tl;dr oyuna kötü demedim bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Sam said:

ha bu arada ser caulthrien'e iyi ki karşı gelmemişim, landsmeet öncesi karşılaştım gene. persuadatron açmış gibi geziyorum zaten.

hoca o hatunu kesmemiş olmanın ve landsmeet öncesi karşılaşmanın sana getirisi oldu mu peki? okudum ben de bi yerde persuade ile atlatabiliyosun falan diye ama atlatsak ne oluyo orda kessek kaleden kaçarken kestiğime göre ne değişiyo ki?

abi ilk karsilasmada teslim olunca
ikinci karsilasmadada persuadele cekil bu loghain siyirmis felan diysun gidiyo
ama bi artisi yok
Sosyal ağlarda paylaş

bitirdim ve hayal kirikligina ugradim eheh

oyunun sonunda bekledim hadi alignment yok bari millete yardimlarimizin iyi halimizin meyvalarini 3 satirda olsa gorelim, ihh bikac enteresan encounter haric cogu cikmadi

persuade cok ucuz olmus, hele ana karakter warriorsa alicak skill olmadigindan mecbur kasiyorsunuz, zaten oyunda persuade almis oldugunuz varsayimi ustunden yuruyor cogu yerde

skiller ve talentlar cok erken doluyor, elinizde oyun sonunda saga sola sactiginiz puanlar kaliyor aman 3 attribute gelsin sunuda rastgele veriyim bisiye lvl up olsun

item sistemi mass effectin "Apple Light Armor IV" konsepti kadar berbat olmasada genede cok bir gelisme yok, heleki DLC yuklediyseniz buldugunuz zirhalarin cogu auto sell

oyunu bitirdikten sonra devam edilememesi cikan DLC leri oynamamak icin saglam motivasyon olmus, sanirim cidden inanmislar insanlarin her class origin konbinasyonuyla oyunu 4-5 kez bitirmek istiyecegine oysa class in etkisini 3 kere gordum, origin in etkiside birkac diyalogda ekstradan 1-2 cumle olarak kaldi oyun sonunu saymassak

setting bildigin ortacag avrupasi, andraste = ciziz chantry = katolik klisesi, eski tervinter = roma filan az cok tarihle ilgiliyseniz orjinal cok az seyin oldugunu goruyorsunuz onlarda iyi islenmis olmiyor (magelerle templar iliskisi fena olmamis gercide test ve konsept filan dragonlance bariz)

hikaye gidisati bioware klasigi gene, kotordan beri ayni nane zaten

said:
oyuna baslangici
ilk dungeonimsi
ilk kasaba

birinci quest hub--------ikinci quest hub---------ucuncu quest hub

hepsini bitirince tek yerde birlestir
ilerlemek icin yapman gereken mid dungeon (neyseki sacred ashes i bu siraya dahil etmemis, istedigin zaman yapabiliyorsun)
diyalog agir basan diplomasi bolumu
oyun sonu dungeonimsi

guzel oyun kotu degilde oyle efsane filanda bulmadim karsimda, best RPG of the decade filan degil yani, butun codexi okudum filan ona ragmen setting zayif baya ama daa ilk oyun hadi olur oyle

zaten senede 2 RPG ciksa sansli oldugumuzu var sayarsak cokda didiklemeye gerek yok, alin oynayin bitirin iste eheh

en fazla iki kere oynanir zaten
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben gene kesmedim, "uzaylı da olsan sen de insansın, komutan logar kendini şaşırdı, bunu görmen lazım" dedim. imana geldi. starfang sallıyorum zaten onun kılıcına kalmadım. :)

yok black belli ki ya herru ya merru seçimi o. hoş gerçi han solo mu palpatine mi gibi bir seçim olmuş daha ziyade.

abi bone her ne olursa olsun:

landsmeet sonucu

kraliçe oldu karakterim kurtardığı ülkeye, nasıl acısını çıkarmışım fallout bitişinin var ya. oh be nihayet kurtardığımız dünyaya kral olalım fatih conan gibi!

az bile mob kestim yani bu sonuca, daha da keserdim. evet alfa ve omega kestim ama alfa ve omega oldum sonunda. :)-D

ha viktor'a katılıyorum genel olarak, henüz bitmedi gerçi benim oyunum ama setting ortaçağ in fantasyland olmuş tam. ferelden iskoçya diye de eklemek lazım. blood dragon armor kullanıyorum lvl 7'den beri. bir sürü skill niye konmuş belli değil, "golemlere bonus dmg" diyor ki oyundaki mobların %1'i filan golemler. sürüyle sınıfın işe yarar olayı yok, stat'lar anlamsız sadece aynı şeye abanıyorsunuz. falan feşmekan, çok eleştiririm daha ama dediği gibi zaten rpg çıkmıyor, hikayeyle filan seyrederek oynuyoruz işte. son yıllardaki rpg'lerin zaten combat'ı genel olarak zayıfken, standart yerlerde sürünürken fazla ezmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

oblivion gibi boş oyuna 95/100, mass effect gibi rpg nin r si olmayıp XBOX PC DE SİNEMATİK TPS YOK OLSUN diye 90/100 verip beğenip şu oyuna burun kıvıranların daha bilgisayarlarına rpg yüklenmesin. rpg türü ölsün bende bilgisayarımı sadece torrent için kullanıyım yeter artık
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

oblivion gibi boş oyuna 95/100, mass effect gibi rpg nin r si olmayıp XBOX PC DE SİNEMATİK TPS YOK OLSUN diye 90/100 verip beğenip şu oyuna burun kıvıranların daha bilgisayarlarına rpg yüklenmesin. rpg türü ölsün bende bilgisayarımı sadece torrent için kullanıyım yeter artık

LOLOLOLOL
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...