Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avaholm bugun açılıomuş

Werb

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

hemen patronunu cagırmıs adama bak yaa. bronx da ciddiye almıs bizi yazık olmus.
pyro sen bi yumusakcagillerdensin.

Ahaha alakam yok Tolga. Bu arada şu güne kadar staff olup edit yapmamış olan kimse yoktur türk sunucularında. Hala "ben yapmadım!!11" diyen varsa da peki der geçerler. Ben de yaptım zamanında çok ama hep gelip geçici serverlardı. Scriptleri unziple, host bul, serverı aç olayları olan yerlerde editler yaşanmaya devam eder. Ama sıfırdan bu kadar emek verilmiş, her detayı için uğraşılmış bir yerde edit yapacak kişilerin bulunacağını düşünmek akıl karı değil. Hele de o kadar emeğini, saatlerini veren insanlardan.

Map çalıntı diyen kişi, neye dayanarak onu dedin çok merak ediyorum. Bronx, "sıfırdan yapılan map'e bile çalıntı diyecekler bak görürsün" dediğinde yok artık demiştim de hakikaten doğruymuş eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Nix-Seraphim said:

Beni bilen bilir heralde :) , bronx u tanırım nebuladan edit yapmışlığı oldu hemde çok, ama bu server kendi uğraştığı ve baya bi emek harcadığı server galiba yapıcağını sanmıyorum belki kendine bi fantazi char ayarlar :) gl hf gencler sdkgmlsdklmg

fdsfas nixi tanırlar aga seraphime gerek yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...