Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avaholm bugun açılıomuş

Werb

Öne çıkan mesajlar

synthesizer said:

Bronx said:

toggie said:

bosuna ugrasıyorsun.
sorry, no offence.

Ne elde etmeyi umduğumu biliyor musun ki, boşuna olduğunu analiz edebilesin? Boş konuşuyorsun gibi geliyor.

None taken.
kaliteli trollmuş adam megersem, yıllardır yiyomuş bizi

Ben 6 senede cok ilerledim. Sadece senin soyledigine yorum yapıyorum, oyle gorunuyor ki sen hala aynı yerdesin. Serverı acıcam diyip ortalıktan kayboluyorsun, sonra bir anda bilmem kac ay sonra cıkıp devam ediyorum diyorsun. Emeklerin bosa gitsin istemem tabi ki ama bir ise yaramayacak, imo.
Sosyal ağlarda paylaş

boşa gider diye bişi yok referans olur adam için hiç bişi olmazsa biz de mal mal bakarız.
adam yeni oyun motoru yazıyoruz diyo tamam bu muhabbet komik oldu hakkatten kimse de o kadar abanmıyor aslında ama biraz destek vermek iyidir. sonra farcry türkmüş diye 31 çekiyo millet?!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
toggie said:

synthesizer said:

Bronx said:

toggie said:

bosuna ugrasıyorsun.
sorry, no offence.

Ne elde etmeyi umduğumu biliyor musun ki, boşuna olduğunu analiz edebilesin? Boş konuşuyorsun gibi geliyor.

None taken.
kaliteli trollmuş adam megersem, yıllardır yiyomuş bizi

Ben 6 senede cok ilerledim. Sadece senin soyledigine yorum yapıyorum, oyle gorunuyor ki sen hala aynı yerdesin. Serverı acıcam diyip ortalıktan kayboluyorsun, sonra bir anda bilmem kac ay sonra cıkıp devam ediyorum diyorsun. Emeklerin bosa gitsin istemem tabi ki ama bir ise yaramayacak, imo.

ADFASDFASD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...