Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük lan bi arkadaşımın annesi eskiden kansermiş şimdi belirtiler varmış nüksetmiş olabilirmiş bünyesi çok zayıfmış.Destek oldum da eğer nüksetmişse şansı çok az.. Off ne sıkıntılı süreçtir o belli olana kadarki süreç...Teyzeye şifa inş amin.

Bana gelince ulan ne sıkıldım bugün ne iğrenç bi hava var bu haftasonu.Hayattan soğudum.Dosyamı da alamadım gözlüğü de..

Sıkılıyorum internetim gitse de girmesem.
Sosyal ağlarda paylaş

3 kilo vermişim bi hafta içinde yine abv. o yüzden bugün gidişata bir dur diyerekten, kahvaltı mixi hazırladım:

500 mL süt
3 parça toblerone
10 mg beta-glukan
2 tablet gingko biloba plus
1 tablet omega 3,6,9
3 tatlı kaşığı bal
3 tane kayısı

bi güzel karıştırdım, kötü bi kokuya sahip oldu ama tadı fena değildi. hiç bişey yemicektim yoksa iyi oldu. açtı biraz da bünyeyi ooh. şimdi bi de öğle yemeğinden sonra vitamin bombardımanı yaptık mı, toplarız o kiloları geri.

her şey gelicek be eski haline, inanıyorum ben. ya da gelmicek, ne biliyim, çok da üstünde durmamak lazım geçip gidiyor zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

24 Mayıs _ Almanca final ödevi teslimi
28 Mayıs _ AS250 paper teslimi
27 Mayıs _ 4 Adet çeviri teslimi
31 Mayıs _ Tezin düzeltilmiş halinin teslimi
Ayrıca 24 mayıs - 28 mayıs arası derslere git ve 2 gün işe git.

Sonraki hafta finaller başlıyor, + 3 paper daha yazmam gerekiyor.

GG.

Sanırım birazdan köprüden atlamaya gideceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kamp malzemeleri alıcam bugün 10-15 adet cips 2 tane 2.5lt cola bi kaç çikolata bisküvi gofret falan filan.Sonra bi oturcam 3 hafta sonra kalkıcam.

Hee göbeğe gelince bu kamp dönemi düşüncemden sonra hiç bi umudum yok eritmek için.bb

ece 3.köprünün yapımını bekle ilk atlayan olup bi karizman bi unutulmazlığın olur.
Sosyal ağlarda paylaş

gecenin 3ünden sonra girilen iddia için 19gün sonra teslimi olan ödevi bırakıp iq testi çözmem ve "olmadı ama bu, başka teste de bakalım" diretmesi üzerine 30dk içinde 1-2 değil 3tane test çözmem, 2günlük uykusuzluğa rağmen yine de öküz puan almamı sıfırlayan bi durum..

lan git ödevini yap malak!
Sosyal ağlarda paylaş

ahah ne garip rüya gördüm ya
böyle kendimi bişeyler için feda edicekmişim, bi tünel gibi bi yerden geçmek için bi bakkala doğru gidiyorum, yürürken de wish you were here mırıldanıyorum kendi kendime
sonra bakkala giriyorum, bakkal da eski evimin ordaki bakkal, ama işi esas bakkalın oğlu devralmış
lan diyorum bari şurdan bi bira ver işler boka sararsa güzel öleyim, böyle kaş göz yapıyor bi, para istiyor zannediyorum, meğer yanındaki dolabı gösteriyomuş, kafam kadar kocaman bira şişeleri var, lan olm ben bunları nası taşicam diyorum, sonra arkamdaki dolapta miller görüyorum hah bundan ver diyorum, sonra uyandım sdf
uyandığımda farkettim ki kıçım açıkta kalmış tabi, hatta cam da açıkmış geberip gidicekmişim soğuktan
Sosyal ağlarda paylaş

berbat gün..

telefonun kamerası kafayı yedi.. hiçbişi çekmiyordu! kapkaranlık. bi yusuflara gittim geldim ben de.. sonra kendi kendine düzeldi.. biraz bakındım android 2.1'de yapıyormuş bazen.. bildiğin canım sıkıldı lan.. sonra lepitap bozuldu.. tüm dosyalarım gitti diye yusuflara gittim geldim yine. neyse ki kendine geldi. gerçi o bozul->düzelt çevrimi içinde oturup da bi sayfa iş yapmışlığım yok..

şimdi çıktı alıp okumam lazım.. printer da bozulur diye korkuyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...