Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Bu aralar çok geldi herşeyler

Bir insanı ne kadar sevebiliriz acaba? Senin için ölürüm her dediğim de kızıyor. Masmavi gözlerinin içine her baktığımda bişiler ölüyor halbuki içimde, gerçekten ölsem ne fark eder ki? Eskiden dünyanın en güçlü adamı sandığınız insan şimdi çocuğunuz gibi bakımınıza muhtaç olunca insan bi garip oluyor. Hayatımı dolu dolu yaşadım diye düşünse de, bişi olduğu her seferde acaba şimdi mi alacaksın onu elimizden diye düşünmek çıldırtıyor insanı. Keşke küçükken daha çok vakit geçirebilseydik demek, sadece o gün görebilmek için nerdeyse güneş doğmadan kalkmak. Küçücük bir takdirini kazanabilmek için her şeyleri yapmak. Küçücük bi gülücük için.. Çok canım yanıyor, odamdan salona çıktığım her sefer de yüzümü sabit tutmak, gülümsemeye çalışmak falan. İnsan nasıl hazırlar kendini kaybetmeye? Katlanamıyorum abi gözümün önünde erimesine, hiç bişi yapamıyorum ama. Gelmiyor elimden hiç bişi! Büyüdüğümü, kocaman adam olduğumu görsün istiyorum. Kendi ailemi kurduğumda orda olsun, benimle gurur duysun istiyorum sadece. Kızımı ya da oğlumu kucağına alsın sonra bana baksın istiyorum. İstediği gibi, ona layık bir evlat yetiştirebildiğini görsün istiyorum. Azıcık daha zaman istiyorum sadece, çok değil azıcık yeter.

Sosyal ağlarda paylaş

yarına ispanyolca sınavım var günlük. daha hiç bişi bilmiyorum. gece uyumıcam çalışıcam. ondan önce aklıma kalmasın diye de dışarı çıkıcam 1 saat sonra filan. bütün planlarım süper giderse hem eğlenicem hem yarın müthiş bir sınav vericem.

dua edin benim için hadi
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

wastyrx said:

Ne anladım ki ben şimdi ben banlanmaya razıydım msj gidicekseydi yerine, onun yerine benim msjım silindi bana dokunan msj hala duruyor..

özelden ver mesajı.. bana mıydı mesaj!!

meydana gel lan.. pıçakla kapışalım.. de dust'ta kapışalm!!!

Kutun dolmuş gitmeden verdiğin cevaba hitaben son bişi yazayım.

Umuyorum ölmeden çürürsün abi..
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

o olmuyor be kanka.. olsa ceset senin.. çiçek bile açarız

Cidden bu kadar duyarsız bişi misin sen? Burda herhangi birinin aptalca bi seçiminden bahsetmiyoruz. Çocukça bi hareketim yüzünden cezalandırılmıyorum. Benim ya da babamın yaptığı bişi değil. Şans sadece benim babam değil senin babanda erken yaşta hastalanabilirdi. Bi insanın babasını kaybedicek olmasıyla nasıl dalga geçebiliyorsun anlamıyorum. Cidden anlamıyorum.. Benim başıma gelmedi o yüzden sorun değil mi diyorsun? Yok benim de başıma geldi diyorsan nasıl dalga geçebiliyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle bişi var hako (sen kalkıp banada laf edersin bu sinirle ama) dasaa orda sana karşı bi dalga geçme girişiminde bulunmuyo.
sadece lafından bi parçayı alıp ona yorum yapıyoki yazdığın şey ile alakası yok.
sende moral bozukluğu ile ragee girip atar yapıyosun.
yani boş yere tatsızlığa gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...