Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

O kadar alışverişin arasında torbalardan birini mağazanın tekinde unutmuşum. Tam metroya binmeden önce fark ettim. Bir de en beğenerek aldığım şeylerin olduğu torbaydı. Neyse buldum sonra^^

Ama inanılmaz yorulmuşum 3 saat gezindim boş boş resmen. Şimdi kim gidip elektrik alacak yeaaa?
Sosyal ağlarda paylaş

EEEAH VERDAMMTE SCHEISSE ULAN.
kardeslerimin annemin yoklugunu bu kadar güzel degerlendirceklerini basindan bilsem, ben de giderdim münihe.

itogluitler bütün party takimini eve topluyolar 3 gündür.
su an 7 kisiler.
sabahin 5inde geldiler, 1 saat dayandim ''neyseah bisi demicem mm mmmmm relax'' modunda, soora iceri öle bi dalisim vardi ki.... rüyamda ingilizce konusuodum sanirim.

- KEN YUUUUUU EÖÖÖÖÖ HALLO KÖNNT IHR BISSCHEN LEISE SEIN!!!!
MEALI: ken yu eööö meraba azcik sessiz olabilir misiniz??

neese ki kafalar o kadar güzeldi ki ing. giris yaptigima yetemediler. tza. tabi o cümleyi sarfetmemde bünyemdeki alkolün etkisi de var.

Anne yeter, gel artik.
neyse sanirim 1 saat sonra ben sana geliyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın olsun pls günlük. Gidiyim çiçeğimi alayım, tatlımı yiyim en güselinden, sarılsın bana az özlem gidersin, iki ağlasın rahatlasın. Bu sefer geç kaldım zaten, aradı şimdi geliyorsun dimi yarın? Bak tatlını bitiricek Kemal amcan dedi. Bitirmez o bırakır bana, işe başlıyoruz bugün ama kesin gelicem dedim mutlu oldu kadıncağız ^^

Bize huzur, Hakoya daha çok güç. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...