Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Hava alanının kullanılmadığı bir şehir olan Maribor'a nereden en kolay diye giderim diye bakarken Ljubljana hava alanındaki tadilattan dolayı THY'nin seferlerini Maribor'a kaydırdığını öğrenmem acayip mutlu etti. Ama THY'nin sitesinde Maribor görünmüyor ve seçip bilet bakamıyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Hava alanının kullanılmadığı bir şehir olan Maribor'a nereden en kolay diye giderim diye bakarken Ljubljana hava alanındaki tadilattan dolayı THY'nin seferlerini Maribor'a kaydırdığını öğrenmem acayip mutlu etti. Ama THY'nin sitesinde Maribor görünmüyor ve seçip bilet bakamıyorum :(

bence Ljubljana bileti alman lazm.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ooom.
bisiklet cantalarimi takip, bisletle tur atmaya bayiliyorum.
yok böyle bi zevk.

hele bazen o kadar kendimden geciyorum ki kendimi adeta city of angelsdaki bir meg ryan gibi hissedebiliyorum.
kismen.
bi kuplecik daha cosarsam meg ryan'in kamyona girdigi gibi, ben de cöp bidonuna falan girecegim yakinda o gazla.

her neyseee eylüle dogru istanbula gelme planlarim gerceklesirse bi de rizeye gitmeyi planliyorum. zira damarlarimda dolasan laz kani canlandi cok pis.
bütün gün evde divaneeee asuuuk gibi daaa dolaniiiruuuum yollaaarda diye sarki söylemekten alamiyorum kendimi fsd.

neyse türk marketindeki 30-40larindaki herif bana abla demese daha iyi hissedecektim.
ulan benim gibi minyon insana öle denir mi?
nerdeyse aysen guruda tribine girip ABLAAA DEMEYIN BANAA!! HIIYAA dicektim. neyse gurbetci style iste =P

simdi peymirli börek yapacagim, aksama misafir varmis!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...